Teste & Quizuri

acum 3 ani 5 luni #7 de Nick
Replied by Nick on topic Teste & Quizuri
Doar drăguță! :kiss:

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 3 ani 5 luni #8 de Mihnea
Replied by Mihnea on topic Teste & Quizuri
Ești o drăguță foarte drăguță :kiss:

Just go down the rabbit hole.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 3 ani 5 luni - acum 3 ani 5 luni #9 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Teste & Quizuri
Si mie mi-a iesit tot Draguta. :)

"Ești drăguță, dulce și grijulie. Nu-ți place să atragi prea mult atenția asupra ta și din acest motiv nu te îmbraci și nu acționezi într-un mod provocator. Și bineînțeles niciodată nu încalci regulile. Crezi cu adevărat în dragostea ce nu apare decât odată în cursul unei vieți și o aștepți (asta în cazul în care nu ai găsit-o încă)!"

Da, sunt draguta si grijulie. Cred cu adevarat in dragostea care apare odata in viata, fiecare trebuie sa o avem, este persoana menita, unii mai devreme altii mai tarziu. Poate altii niciodata?! O, nu, asta nu imi doresc. :kiss:

acum 3 ani 5 luni #10 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Teste & Quizuri
Imi plac testele, felicitari Mihnea. :kiss:
De fapt imi place site-ul tau, e ordonat. ;) :flower: :flower: :kiss: :ms:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea, Nick

acum 3 ani 5 luni #11 de Mihnea
Replied by Mihnea on topic Teste & Quizuri
Încă un test - "Ce vârstă simți că ai?".

meniu -> ABC -> Teste & Quizuri

Just go down the rabbit hole.

acum 3 ani 5 luni - acum 3 ani 5 luni #12 de Nick
Replied by Nick on topic Teste & Quizuri
Adolescent.După posibilitățile avute la răspunsuri. Pentru că nu am avut altceva de ales! :kiss:

PS
Ce spun specialiștii

"Adolescenta este subiectul privilegiat si controversat al psihopedagogilor, generator de opinii si discutii contradictorii. Unii o considera "vârsta ingrata", altii, dimpotriva, "vârsta de aur"; pentru unii ea este "vârsta crizelor, anxietatii, nesigurantei, insatisfactiei", în timp ce pentru altii este "vârsta marilor elanuri"; este "vârsta contestatiei, marginalitatii si subculturii", dar si "vârsta integrarii sociale"; este "vârsta dramei, cu tot ce are ea ca stralucire, dar si ca artificiu" - decreteaza unii, ba nu, riposteaza altii, este "vârsta participarii la progresul social"; cei mai multi o considera ca fiind în totalitate o "problema moral-psihologica", dar sunt si unii care cred ca este aproape în exclusivitate o "problema sociala". Diversitatea opiniilor referitoare la adolescenta deriva din complexitatea în sine a acestei etape din viata omului, cu o dinamica exceptionala în timp, cu multideterminari si multiconditionari, dar si din pozitia oarecum incerta pe care o ocupa adolescentul în sistemul perioadelor evolutive ale vietii. Locul lui în sistemul relatiilor sociale este mai bine conturat si precizat decât cel al puberului. Totusi adolescentul oscileaza din punct de vedere al comportamentului între copilarie si maturitate, fiind însa întors mai mult cu fata spre adult."

www.scritub.com/sociologie/psihologie/PE...cteri16123182020.php

De toate pentru toți! Nici copil, nici adult, nehotărâți oamenii ăștia! Care au scris :P

Dar pare că e cea mai frumoasă vârstă! :) :kiss: :heart:

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea

Timp creare pagină: 0.238 secunde
Motorizat de Forum Kunena