Analize Astro

acum 6 luni 4 zile #43 de Nick
Replied by Nick on topic Analize Astro
@
"Ziua de 28 martie o văd critică pt. Mr. Putin ."
și
@
"Salvarea, probabil va rămâne în viață,..."

Astea au fost predicțiile pentru data dată!
Scrie negru pe alb.

J.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 6 luni 4 zile - acum 6 luni 4 zile #44 de gallardo
Replied by gallardo on topic Analize Astro
Exact !

Mr. Putin are un început de sfârșit !

Până aici i.a ținut (28 martie 2022), 
de acum încolo încearcă să își croiască "o ieșire"
prin care să nu pară șifonat !
A dat Q X peste tot, în loc de Z !

Celestial being
Sometimes you gotta fly before you can walk

acum 6 luni 4 zile #45 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Analize Astro
Imi pare rău pentru cine mai crede că războiul din coasta noastră e [email protected]@no -ru$!!
El este intoarcerea lui Pluto la poziția natală pentru SUA. Iar când vorbim de forța plutoniană, cu asta nu te joci!
De prin 2013-2014 le cerea acolo Pluto transformare profundă de politici și structuri, de comportament in relații...era atunci in careu cu Saturn...Nu au făcut-o...Si-au ales presedinți care au dus mai departe același tip de politică...A apărut apoi un Trump, un Geaman cu Soare si Uranus peste Uranus si Martele statelor...adică un conducător ieșit din tipare ,dar care-n nebunia lui ar fi putut schimba ceva in energiile SUA...Doar ca aceia care-si doreau ca nimic sa nu se schimbe l-au inlaturat, si tot ei sunt aceia care au organizat cea mai mare frauda cunoscuta vreodata la alegeri... culmea! -la alegerile din cel mai puternic și democrat stat al lumii...S-a incalcat astfel dorința universului de schimbare a structurilor, caci harta lui Trump imi arata ca el trebuia sa fie câștigătorul(am si spus la acea vreme inainte de alegeri)...Da, s-a dovedit in justitie ca am avut dreptate in previziunile mele, dar ce folos când jucătorii din spatele scenei au avut banii si sustinatorii internationali ca sa-si joace miza amortind creierele tuturor?
Aceia au pus la marele pupitru pe-o eclipsa de decembrie (!) un bătrân bolnav si șantajabil ,numai bun pentru manipulat si făcut gafe atat de cumplite incât se pot detona bombe nucleare...Si astfel, politicile urâte ale inaintașilor președinți au fost duse mai departe...până la un punct...iar acela spune stop-se cere purjare!..Din acel moment, mai departe e Karma....Karma celui mai puternic stat al lumii, și alaturi de el, Karma lumii intregi ..
PS-iar acelora care ma acuza de vreo partinire, vreo conspiratie sau mai stiu eu ce in tot ce spun de ani de zile si zi de zi, le urez vizionare placuta a filmului la care se uita cel putin din 2020 incoace! Încă ceva le spun, ca la episoadele prezente, actorul acela frumos ,destept si curajos nu e cel principal, ci e un biet secundar cu rol de cal de bătaie pâna la sânge si la moarte a propriilor oameni...
PS-nimeni nu poate scăpa de astrologia lui.

Lorina Alice
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, LauraElla

Timp creare pagină: 0.099 secunde
Motorizat de Forum Kunena