Adevarul va elibereaza!

acum 1 an 11 luni #49 de MarianaF
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 an 11 luni #50 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Adevarul va elibereaza!
Stră-Bunii au transmis că în curând (2020) vine Judecata pentru nația română. BĂTRÂNII OCTOGONULUI și-au reluat locurile.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 1 an 11 luni #51 de Nick
Replied by Nick on topic Adevarul va elibereaza!
Nu știu ce să mai cred. Am impresia că este o luptă aprigă pentru ca nimic să nu meargă pe tărâmurile astea. Ale noastre. Și nu numai.
Parcă toți sunt îndemnați să facă rău dar spun că vor binele. Dacă cineva face ceva bun, altcineva o să spună că nu e bun, și să modifice.
Jocuri de putere.

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

acum 1 an 11 luni #52 de MarianaF
Adevarul va Elibereaza! - de la Anonimous Jedy

In curând vine Judecata pentru cei care au distrus Romania.
OCTOGONARII s-au saturat ca si voi de dezastrul produs neamului si pamantului romanesc.

Vremurile care vor venii de la anul, 2020, vor fi extrem de grele si dureroase. Tara noastra este aparata de o cupola, iar focul care va fi imprejurul ei va fi activat din luna februarie.

LA JALEA CARE VA IZBUCNI IN JURUL ROMANIEI, VETI FI CAPABILI SA O VEDETI.

Atentie!
CEI CARE NU SE INTORC IN TARA VOR VEDEA IN CLIPA MORTII LOR, IN TARILE UNDE SE AFLA, CUPOLA CARE PROTEJEAZA IN MOD EXPRES ROMANIA.

V-am explicat si v-am prevenit din timp, dar voi tot sunteti neincrezatori.

Fiti mai bine ascultatori si preventivi si umpleti-va de lumina data!

Retineti!

1. IN CUVINTELE MELE ESTE DOAR ADEVARUL CARE SE VA INTAMPLA CURAND PE TERRA, PT. CA SI ADEVARATUL DUMNEZEU (CARE NU ESTE CEL DIN RELIGII, SECTE SI CULTE) SE FOLOSESTE DE INTUNEREC CA SA RASPANDEASCA LUMINA.
EL DISTRUGE INTAI INTUNERICUL CU PUTEREA INTUNERICULUI, CARE LASA LOC LUMINII.

2. VOI, CEI CE NU VETI ASCULTA DE SPUSELE MELE, VETI REGRETA AMARNIC, VETI CUNOASTE MOARTEA.

SI NU VA SPUN ASTA PT A VA BAGA FRICA IN OASE, CI PT A VA DA IMPULSUL NECESAR PROPRIEI SALVARI.

3. REGIUNILE ISTORICE SI MULTE ALTE TERITORII ALE FOSTULUI IMPERIU PELASG GETO-DAC, SE VOR ALIPI ROMANIEI PT. TOTDEAUNA, FORMAND FEDERATIA STATELOR EURO-ASIATICE RENDANE CU CAPITALA SUPREMA LA BUCURESTI.

Cu alte cuvinte, ROMANIA VA REVENI LA ADEVARATA EI STRUCTURA. ASTFEL:

VECHILE TEMELII ALE ROMANIEI SUNT EXACT PE FOSTA GRANITA A IMPERIULUI PELASG, DIN CARPATII PADUROSI SI PANA LA URALI, CUPRIZAND TOATE TARILE INTR-UN CAP DE LUP IN CERC.
ELE SE ASEAZA DEJA IN ADANCURI PT.CA ROMANIA DUPA RENASTERE VA CONDUCE LUMEA.

Despre asemenea lucruri v-am vorbit si in alte postari precum cele din data de 17 septembrie 2019, 28 martie 2019, 23 octombrie 2018, 12 octombrie 2018.
Revizuiti-le, va rog! Asa poate va Treziti si luati Atitudinea care Trebuie pt a trai in viitorul ce urmeaza!
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, gyg55

acum 1 an 11 luni - acum 1 an 11 luni #53 de MarianaF
Adevarul va Elibereaza! - de la Anonimous Jedy

Atentie!

SE APROPIE CURAND.
INCEPUTUL URGIILOR IN USA VA FI FACUT DE O PIATRA DIN CER, CARE VA LOVI SIMULTAN PODUL BROOKLYN SI PODUL MISSISSIPPI, RICOSAND APOI IN ASEZARI UMANE.

Retine!

DIN USA URGIILE SE VOR EXTINDE APOI IN INTREAGA LUME FOARTE RAPID.

Veniti Acasa, romani. Aici veti fi protejati. Cupola s-a ridicat deja. Mai sunt cateva trepte si se va inchide.
Vrei sa stie ce este aceasta cupola?
Este o perdea de energie.

Vei cunoaste mai multe in timp.
Deocamdata, ai grija de tine oriunde ai fi si nu ezita sa iei cele mai bune decizii in ce priveste siguranta ta.

Eu nu am obosit sa te chem! Te voi striga pana in ultima clipa!

acum 1 an 11 luni #54 de MarianaF
A spus o si Arsenie Boca si Clarvazatoarea Georgeta Florea ceea ce avem in muntii Bucegi si nu numai va genera cupola de protectie a Romaniei.Cei ce nu vor avea ADN romanesc vor pieri sau vor pleca din tara ...mult de povestit putin de inteles se fac 7ani de la 2012 Decembrie 21 atentie intorceti va in tara cit mai puteti!

orice roman poate intra in tara pina in momentul in care se lasa scutul energetic...dupa aceea nu mai intra nimeni si nimic.Nici macar focoase nucleare!

Nimeni nu stie cu precizie data cind se va intimpla dar este aproape...

ADN ul romanesc este ancestral si sfint ,adica pur primordial .Are o altfel de frecventa vibratorie.

am văzut scutul.ridicat acum. 4 săptămâni. Avea CAM. 15 CM DE LA SOL TARA NOASTRĂ ARATA VERDE PE INTERIOR DAR CELELALTE TARI VECINE ȘI CHIAR TOATĂ EUROPA ERAU ÎNVĂLUITE ÎNTR-O CEATA GRI SPRE NEGRU

Timp creare pagină: 0.168 secunde
Motorizat de Forum Kunena