Adevarul va elibereaza!

acum 2 ani 1 săptămână #19 de Nick
Replied by Nick on topic Adevarul va elibereaza!
gallardo zise :" se nasc talent și mor speranță "

?!
:S

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 ani 1 săptămână #20 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Adevarul va elibereaza!
Vindeca-te singur! - de la Anonimous Jedy

Apa si Argintul

APA DE BAUT NU SE TINE IN VASE DE ARGINT CI IN VASE DE STICLA IN CARE SE PUNE ARGINT.

Atentie!

ARGINTUL SE LUSTRUIESTE INAINTE DE A-L PUNE IN APA PT A NU AVEA NEGREALA PE EL.

ARGINTUL SE CURATA CU PASTA DE DINTI, DUPA CARE SE CLATESTE CU APA CALDUTA.

APA RECE SOLIDIFICA BACTERIILE PE ARGINT SI IL FACE IMPUR.

APA IN ARGINT E BUNA DOAR 24 DE ORE.
DACA E TINUTA MAI MULT INCEPE ACTIVAREA IONILOR DE ARGINT.

IONII DE ARGINT SE ACTIVEAZA NUMAI DACA APA NU ESTE PREA BUNA.
ODATA ACTIVATI INCEP TRANSFORMAREA EZOTERICA A APEI CAREIA II DA UN GUST USOR NEPLACUT.
DUPA 96 DE ORE, APA INCEPE TRANSFORMAREA PT. A DEVENI MATERIA PRIMORDIALA SAU APA NEAGRA CARE TRANSFORMA TOTUL IN UNIVERSURI, CACI UNIVERSURILE PLUTESC IN ACEASTA APA NEAGRA FARA DE CARE N-AR PUTEA EXISTA ENERGII DE TRANSFORMARE A MATERIEI SI ANTIMATERIEI.

Retine!

INTOTDEAUNA SE PUNE ARGINTUL IN APA si NU APA IN ARGINT!!
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 2 ani 1 săptămână - acum 2 ani 1 săptămână #21 de MarianaF
Adevarul va Elibereaza! - de la Anonimous Jedy

IUDEOMASONUL GEORGE WEYISHAUPT DECLARA IN 1736: "HAOSUL TREBUIE INSTAURAT PRIN HAOS."

Si asta au facut pe intreaga planeta. Se vede si se simte, nu?

Te intrebi cumva ce suflete trebuie sa aibe?
Ei, bine, nu au deloc!

Dar sa nu uite nici ei si nici voi:
Ordinea se va asterne prin punerea haosului la punct.

PUTIN TIMP EU MAI SUNT CU VOI.
NE VOM VEDEA DIN CE IN CE MAI RAR, PANA LA ZIUA CAND ROMANII ISI VOR UCIDE TRADATORII.

Retineti!

Veghetorii sunt cu voi! Va transmit informatii pozitiv-creatoare! Asa sa faceti si voi intre voi! Uniti-va si veti fi de neinvins!

Iar voi, romanii plecati peste hotare, veniti Acasa!
Veniti si nu mai plecati, caci ceea ce va urma pe alte teritorii, va fi cumplit de dureros!

Viata voastra consta in alegerea pe care o veti face.

V-am spus Adevarul, v-am aratat Lumina, v-am invatat sa fiti Drepti si Curati, dar decizia o luati personal.

Lumina, Iubirea si Inspiratia sa vie Casa in voi pentru Libertatea voastra si ultima Lupta!

NU VOM STI NICIODATA CINE ESTE ACEST ANONYIMOUS JEDY..?

vom sti la momentul hotarat.

Cine este acest Jedi?

ceva ce nimeni nu a mai intalnit si care va reinstaura Lumina pt Romania si intreaga Omenire.

Mare atentie la cotitura. Nu zic altceva decat sa ai grija de tine si cine iti este tie drag. Multi au sfrasit folosind astfel de incurajari. Te bati cu morile de vant.Nimeni si nimic nu va mai salva România. Totul e asa de bine pus ma punct incat doar Dumnezeu mai poate interveni...sau poate nu.

nu uita ca Dumnezeu este in si cu cei in Lumina, iar Romania va renaste sub BRATUL SAU.

mă ierți te rog. Nu mai pot crede asta. Mi-ar parea foarte bine sa fie asa. Dar eu nu vad prea curand sa se intample asta.

"cand coboara cerul pe Pamant"

CATI OAMENI MAI POT LUPTA PT.ADEVAR SI DACA CEI CARE LUPTA SANT INTRADEVAR OAMENI..?!!

putini, dar care fac cat toti.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick

acum 2 ani 5 zile #22 de MarianaF
Adevărul va Eliberează! - de la Anonimous Jedy

Ce se-ntâmplă în Japonia nu va trezit? Nu se zguduie nimic in voi sa veniti acasa?

V-am avertizat din timp. Se împlinesc pe rând toate.
Nu va panicati. Sunt necesare aceste mișcări.

Rețineți!

PRIMELE COMANDOURI ALE FLOTEI SUNT INTRE MERCUR SI JUPITER.

A INCEPUT DISPERAREA MAXIMA IN TOATE LOJILE OCULTEI DIN INTREAGA LUME.
NU MAI AU SCAPARE!!

GREYIS AU RUPT PACTUL CU LOJA ILLUMINATI.

Atentie!

DUPA JAPONIA, INCEPE ZGUDUIALA DIN ADANCURI PT. ANGLIA SI ESTUL SPANIEI.

Cum v-am spus si in postarile anterioare, pregatiti-va!

URMEAZA FISURAREA FALIILOR IN SUDUL EUROPEI SI NORD-VESTUL EUROPEI.

In ROMANIA modificările vor incepe sa se produca de la sfârșitul lunii noiembrie, asa cum bine stiti din postarile precedente.

Rețineți!

Modificarile vor fi IN TOATE STRUCTURILE MATERIALE, dar si in ANTIMATERIE.

Stiu si vad in voi. Multi nu credeti încă si tot multi nu vreti sa reveniți acasă.

Acesta este adevarul: SE VOR INTOARCE FOARTE PUTINI. CEI CARE NU CRED VOR SFARSI IN TARILE UNDE SUNT.

Este trist, dar ati fost avertizați. Ascultați până nu este prea târziu. Trebuie să va dati si voi viata vieții voastre.

Aveti grija de voi! Eu nu voi înceta a va chema Acasă, in tara Zeilor Albi, România - singurul loc protejat de urgii.

acum 2 ani 5 zile #23 de MarianaF
Adevărul dezlănțuit! - pt voi, toți! - Anonimous Jedy.

Tu cum iti permiți să mori stiind ca te poti salva si cum te poti salva?

Lasa deoparte ignoranta, aroganța, egoismul, iresponsabilitatea, lașitatea, extremele care te duc spre întuneric.

Iti vorbesc de sus? Iti vorbesc urat?

Vino, acasă! Ceea ce va urma in lant pe întreaga planetă, te va ucide dacă nu vii Acasa!

Vino, in tara ta!

Trebuie sa trăiești! Lupta, suflete! Nu te limita limitarilor! Construieste-te din nou!
Si fa-o in țara noastră, care si ea se va ridica precum a fost odată!
Crede când puțini mai cred sau când nimeni nu o face! Crede, caci credința ești tu! E puterea din tine, dată tie spre descătușare si desfășurare mai ales in timpuri grele!
Împreună reușim! Adunandu-ne si ajutandu-ne!
Asculta-ma!

Fii Ales, alegandu-te! Alege Viata!

Te-a obosit acest subiect? Aceasta chemare? Aceste informații de prevenire și conștientizare?

Într-o clipă închei! Dar tu nu uita: Vino, Acasa si rămâi aici!
Crede-mă că si tu m-ai obosit neascultand, dar nu mă voi opri din a te atinge Salvare!
Eu nu sunt precum Îngerii ce întorc spatele sau ca cei care se fac ca ploua!
Eu sunt cel ce va arata Calea si care va va trece spre Stele.

Lumina adevarata sa aveti, căci numai așa veti umbla si veti face lumina in orice întuneric!

Este printre noi si calea ne-o arata demult. Direct si prin cei alesi. Tb doar sa coboram in noi, in adevăr și toate le vom vedea in limpezimea lor si vom înfăptui totul pt un viitor demn de Umanitate.

acum 2 ani 4 zile #24 de MarianaF
Sa se Stie! Adevarul dezlantuit!

ROBERT CHARROUX.
DZEU ESTE ALB ÎN TOATE MITURILE ȘI LEGENDELE OMENIRII..NICIDECUM NEGRU CA EN.LIL NIBIRIANUL..." SĂ FACEM OM DUPĂ CHIPUL ȘI ASEMĂNAREA NOASTRĂ "..DECI ERAU MAI MULȚI DZEI..NU A MEA, CUM PRETINDE EN.LIL..LA NAȘTEREA LUI NOE . TATĂL LUI A AVUT UN ȘOC..PIELEA BEBELUSULUI ERA ALB -ROZALIE.SPRE DEOSEBIRE DE PIELEA NEAGRĂ- MĂSLINIE A LOCALNICILOR EVREI..PARUL ERA BLOND AL LUI NOE..UN BLOND ALB..IAR OCHII ALBASTRI ATIT DE FRUMOSI INCAT PAREAU A LUMINA INTREAGA INCAPERE NE SPUNE IN CARTEA LUI NOE ACTUALUL VECHI TESTAMENT FALSIFICAT DE EVREI..LAMEH SA DUS LA MATUSALEM ZICE CARTEA LUI NOE..SMI IA ZIS...AM UN FIU TARE CIUDAT CARE ARATA MAI MULT A COPIL DE INGER SI NU RIDUL UNEI FIINTE UMANE..DECI EVREII NU SE TRAG DIN RO...IAR ENOH BUNICUL LUI LAMEH TRAIA RETRAS PE UN TARIM DIN MIAZANOAPTEA CEA INDEPARTATA DENUMIT PARADUS IN SCRIERILE DE LA MAREA MOARTA SI IA ZIS LUI LAMEH..DZEU LA ALES PE NOE SA FIE TATAL UNEI NOI RASE UMANE MAI ALBE CA NOI..DECI NOE ESTE ENKI.EA...DE OBSERVAT CA PARADISUL SE AFLA DEPARTE DE PALESTINA DUPA CUM SCRIU TOATE SCRIERILE ANTICE LOCALIZAT IN ACTUALA RO..PREYIDIS IN VECHEA EBRAICA INSEAMNA PARADISUL DIN VALEA CEA FRUMOASA SI PLINA DE BELSUG ALIAS ZONA LA CALDARE DIN ACTUALA RO DIN TRANSILVANIA UNDE SANT VAI TERASATE FRUMOS SI DEALUEI CU LIVEZI SI PASUNI CUM NU SANT NICAIERI IN LUME.ACOLO TRAIA RETRAS ENOH IN ARDEALUL RO..CONSTATAM DEJA CA DZEU SI INGERII NAU FACUT DE LA BUN INCEPUT OMUL IAR YAHWE NIBIRIANUL SI INGERII LUI SE PARE CA AU AJUNS PREA TARZIU LA CREAREA OMULUI..DECI BIBLIA GETIDACA SI SCRIERILE SUMERIENE AU DREPTATE.CREATORUL OMULUI A FOST ENKI.EA..IAR SATURN ALIAS CRONOS ALIAS ZAMOLXE ERA CUNOSCUT CA MARE ZEU AL CIVILIZATOR AL OMENIRII SUB DENUMIREA ANTICA VALABILA PE TOATA TERRA DE..MARELE ZEU ALB DIN LUMINA

Timp creare pagină: 0.156 secunde
Motorizat de Forum Kunena