Visele lui Nick -IV- 2021

acum 7 luni 1 săptămână - acum 7 luni 1 săptămână #79 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick -IV- 2021
Acum e 22.04
2021, 05:49

Și observ că sunt la pagina 13 a topicului. 

Asta, ca introducere în subiect! 

Reiau 

acum 4 luni 1 săptămână -  acum 4 luni 1 săptămână  #411 de  Nick
Replied by  Nick  on topic  Visele lui Nick -III- 2020
09.12.2020

Erau ultimele zile de muncă. Vine o persoană de la o societate de asigurări cu polițele pentru două mașini. Voia să stabilească întâlnirea cu moșu pentru încheierea contractului și prezenta pe o foaie de hârtie anumite zile în care putea reveni pentru a fi semnate cele două polițe.
Îi comunic persoanei că mi-am dat demisia, că altcineva se ocupă acum, dar că-l voi ajuta și îi voi prezenta moșului datele pentru a se hotărî în ce zi să se întoarcă.
Îmi spune că să nu plec până nu revine pentru că avea de gând să mă angajeze la societatea de asigurări.
Să aștept undeva* " până lunea sau marțea viitoare "!

Îi arăt moșului hârtia și îi zic să stabilească o zi. Nu erau decât vreo patru opțiuni, valabile în luna decembrie pentru o mașină iar pentru cealaltă ceva mai multe.
Se enervează cumva și zice să îi traduc în scris pe hârtie ca să știe ce semnează.
Îi zic și io că până acum când să plec semna orice ca primaru'! Acum ce l-a apucat. Era vorba doar despre stabilirea unei zile pentru a se întâlni și semna contractele.
Apare cumva și fratele moșului în discuție.

Conexiuni în legătură cu " moșu " și " fratello lu' moșu ".....cu cele de mai sus. ( două mașini!!!) + restul de citit cu atenție. 

PS 
AAA!!!! Apropo! Farduri - fețe mascate și ipocrite, ca să nu zic altfel. Cei mai cei colegi sau colege, cum vreți să citiți. Nu mai contează. 
Auzi, să mă învețe să mă machiez. 

Am văzut zilele astea că am mai visat ceva cu machiatul, da' nu rețin ce și acu' s-o dus bateria Ha! E 6:00 și e 6%, da' a scăzut luminozitatea. 

Bună dimineața! 
Dormii vro do.o ore și IO.

​​​​​​PS 
Motivul CoȘiVid. 

ALT PS 
că e cu conectare la turnată 

www.mihneafiran.ro/index.php?option=com_...id=765&limitstart=90

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 7 luni 1 săptămână - acum 7 luni 1 săptămână #80 de Nick
Găsii machiaju'!

08 Feb 2021 09:42 -  08 Feb 2021 10:13
Replied by Nick on topic  Visele lui Nick -IV- 2021
08.02.2021

Vorbeam cu o fată. La telefon sau telepatic. Îmi arată un mesaj video cu actele din dosarul meu de pensie?! cu acumulările mele. Îmi zice că mi le aduce ca să le verific. Mă întâlnesc undeva... Aduce mai multe dosare. Fata era mulatră. Tare drăguță și blândă. Eu aveam parcă cel puțin două bibliorafturi groase cu acte. Unele din celelalte dosare erau mai subțiri, acte mai împrăștiate ale altora, unele hârtii vechi și scrise cam indescifrabil.
Spun că deja mi le-am verificat.Știu ce conțin.
Vin și celelalte persoane să-și verifice actele, unele dosare erau cam răvășite.
Așez dosarele într-un raft, al unui birou,la etajul unei clădiri. Biroul era pus pe o latură, latură ce nu era zidită și se vedeau dosarele din exteriorul clădirii.
Niște oameni încep a zidi acea latură. Erau aproape pe terminate, dar se terminase ziua de muncă.
Văd "zidirea" și dau cu o singură mâna totul într-o parte.
Apar zidarii. Se întrebau cum de a fost dat zidul la o parte. Le zic că eu l-am dat. Și că " nu ați văzut că sunt niște dosare acolo?"

Faptul că fata aducea dosarele la verificat, era ca un ajutor din partea ei.Era un fel de angajat la "casa de pensii", dar nu avea în atribuțiile postului chestia asta.
( la 4:45-4:50)

Mai târziu. (6:30-7:00)

Întâlnesc mai mulți foști colegi. Intru în apartamentul părinților unuia dintre ei. Trec prin mai multe camere. Erau vreo 4-5. Într-o cameră sora unuia dintre colegi.
Ies. O urmărire printre străzile unui cartier.

Un fel de sex pe bănci pe străzi. Sau îmbrățișări.

Aveam în mână niște "bilete". Unele însemnate precum banii, cu hologramă. Acelea erau câștigătoare. Iau teancul și verific.Gasesc vreo 16 însemnate. Cineva zice " cum de-ai găsit atâtea? Rar se întâmplă să fie câte unul câștigător într-un pachet! "
Cu 4 puteam cumpăra ceva. Nu mai știu ce....Parcă sunt machiată de cineva. Posibil mulatra.

PS
Biletele ăstea ar putea fi un pachet de cărți. Pentru că le țineam în mână ca pe un pachet de cărți.
16, o fi Turnul!

11 Apr 2021 17:54
Replied by Nick on topic  Visele lui Nick -IV- 2021
Am primit un telefon de la fosta colegă de birou. Mi-a comunicat cele întâmplate și în plus mi-a spus o povestire. 

M-a visat în urmă cu vreo trei săptămâni, în jur de 15 martie, mă ducem în vizită la birou și eram îmbrăcată într-un costum albastru foarte frumos și cu o bluză galbenă și eram coafată și machiată deosebit. 

PS 
Mi-am dat seama ce cerere voiam să scriu. Trebuie să se întocmească două declarații rectificative de pe vremea când eram în CIC de 2 ani. 

Am tot amânat să mă duc să fac cererea în scris. Am comunicat verbal din octombrie, dar nu s-a întâmplat nimic. 

......
PS 
MULATRĂ poate fi cumva și mai brunetă la ten?! 🤔😱

جوليته

acum 7 luni 1 zi #81 de Nick
30.04.2021

Iar aud veșnica pomenire... 

m-am trezit de dimineață, apoi vreo oră de somn... Și cum m-am trezit, aud în mintea mea. 

🤔

جوليته

acum 7 luni 1 zi #82 de Nick
Pardon!  E 1 mai! 
nu-ș de ce am văzut 30 aprilie... 

جوليته

acum 7 luni 17 ore #83 de Nick

28.03.2021

Astă noapte, înainte de a adormi ( la 4 și ceva după ora schimbată - că nu-mi dădeam seama cum de a trecut timpul atât de repede când am văzut cât este ceasul... abia când m-am trezit mi-am dat seama că se schimbase ora....)...  Îmi zic să "visez"  despre timpul când omenirea, în integralitatea ei, o să aibă contat conștient cu extratereștrii! 

Când mă trezesc îmi aduc aminte de ce mi-am dorit și îmi dau seama că nu am visat '
Ei!  După asta aud " Muhurta Sundari "!

Caut să văd ce ar însemna. 

Pe scurt! 
Muhurta, e legat de timp. Se poate traduce ca " un moment ".

Sundari, ar fi un nume de fată. Ce înseamnă frumos. 

Mai caut, și găsesc termenul de Tripura Sundari. Care ar însemna Conștiința Cosmică. 

🤔
Deci ar însemna că o să avem contact conștient, într-un moment - o secundă, când o să atingem această stare de conștiință?! 

hm?!

pe aici niște chestii. 
..

www.sivasakti.com/tantra/dasa-maha-vidya/tripura-sundari-3/

00:11 - 00:46

www.mihneafiran.ro/index.php?option=com_...id=881&limitstart=60

جوليته

acum 7 luni 17 ore #84 de Nick
HRISTOS A ÎNVIAT! 
Paște Fericit tuturor! 
🙏💗🤗

جوليته

Timp creare pagină: 0.150 secunde
Motorizat de Forum Kunena