Visele lui Nick -IV- 2021

acum 8 luni 6 zile - acum 8 luni 6 zile #73 de gallardo
Replied by gallardo on topic Visele lui Nick -IV- 2021
Artele Divinatorii se studiază pas cu pas, 
cu multă atenție.
Apoi mai există și o deontologie profesională....
Nu știu dacă chiar toți oamenii pot avea acces la Cunoaștere.
Nu știu dacă toți oamenii se pot conecta la Divinitate 
și la Energia Universală, 
prin intermediul Câmpului Cuantic....

E k și cum te.ai arunca în mare fără a ști să înoți, 
părerea mea....

Fiecare "vrea ce face" !

PS
Și Atlanții s.au "jucat" cu Energiile....
La fel și Marțienii, până au lăsat distrusă și nelocuită Planeta Marte....

​​​​

Salto Ángel
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 8 luni 6 zile #74 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick -IV- 2021
hm. Io zic că am fost conectată când am pus întrebarea. Altfel, nu ieșea Nebunul în Prezent! Adevărul e că m-am concentrat asupra ei! 🌹

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #75 de Nick

19.03.2021

După o pauză între 3:00 - 8:00, în jur de 9:30...

Am "coborât"  mai aproape de pământ într-o vizită... 
Moșu', ieșea din birou cu vreo patru dosare.

"Cel tânăr" , mă privea cu un zâmbet de părere de rău, voia să-mi spună ceva, dar îl vede pe tatăl meu.

"De la alții"  primesc niște farduri. Și-mi dădeau explicații cum să le folosesc, pentru că eu nu foloseam farduri!!!

Aveam multe bagaje și trebuia să plec.
" Cel ce conducea Autobuzul " era tare grăbit... Unii nu reușeau să coboare, alții nu reușeau să urce...Era o mare îmbulzeală în vehiculul ăsta....
Mașini de trafic greu blochează calea acestui vehicul, și cobor....și ceilalți se aranjează care cum trebuia să facă... 

Avea o față ciudată și respingătoare... Ca o mască de illuminati sau cum îi zice la fața aia albă cu zâmbetul ăla tâmp cu sprâncenele ridicate.

[paranteză ]

Mă urc,observ lipsă un dosar, fac gălăgie cumva ca să cobor.. Parcă dosarul ăsta rămăsese acolo de unde primisem fardurile... Eu le cerusem două coli albe,pe care trebuia să scriu o cerere...una să rămână, iar pe alta să iau numărul de înregistrare... Și în toată clădirea aceea nu erau două coli albe... Toate erau scrise! 
Îmi găsesc dosarul. Nu am reușit să depun cererea. Zic " altă dată ".

PS
Mască de "Anonymous"!!!... ufff, nu-mi venea în minte denumirea. 

Hm...farduri🤔🤔🤔 cu farduri îți dai pe față să te maSkezi.... 

ce-o însemna visul ăsta? 

Am primit un telefon de la o fostă colegă. Azi, moșul a trecut " dincolo ". Cel " tânăr " este terminat. 

L-am mai visat zilele trecute, pe moș, dar foarte vag. Nici nu am mai scris... 

câteva legături 

www.mihneafiran.ro/index.php?option=com_...forums=1&Itemid=1361

جوليته

acum 7 luni 3 săptămâni #76 de Nick
12 Noi 2018 11:41
Replied by  Nick  on topic  Visele lui Nick
White is the preferred colour for the shrouds of the dead in Islam.

Informație confidențială:
pe 10 s-a dus baba lui moșu

Cine știe... O fi doar coincidență.

10 Noi 2020 12:05
Replied by  Nick  on topic  Visele lui Nick -III- 2020
10.11.'20

Moșu. Se pregătea să se mute într-un apartament.

Doar coincidențe de date!!!! 😊🤔😀

extrase la simplă căutare. 

جوليته

acum 7 luni 3 săptămâni #77 de Nick
Am primit un telefon de la fosta colegă de birou. Mi-a comunicat cele întâmplate și în plus mi-a spus o povestire. 

M-a visat în urmă cu vreo trei săptămâni, în jur de 15 martie, mă ducem în vizită la birou și eram îmbrăcată într-un costum albastru foarte frumos și cu o bluză galbenă și eram coafată și machiată deosebit. 

PS 
Mi-am dat seama ce cerere voiam să scriu. Trebuie să se întocmească două declarații rectificative de pe vremea când eram în CIC de 2 ani. 

Am tot amânat să mă duc să fac cererea în scris. Am comunicat verbal din octombrie, dar nu s-a întâmplat nimic. 

جوليته

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #78 de Nick

17.03.2021

Eram în apartamentul părinților,cu soțul. Cobor la parter, trebuia să mă duc undeva. ( partea proastă e că nu rețin unde...) 
La parter, din dreptul scărilor până la ușa de ieșire din bloc***( observ că blocul are formă de cub)fuseseră montate peste noapte mai multe rânduri de uși /grilaje din fier. Ajung la ușă. Era toată din fier cu zăvoare mari.
Deschid ușa. 
Văd că toate blocurile erau "închise"  ca în niște cutii imense în pereți de rigips alb,cu mici ieșiri către bulevard. De-a ungul bulevardului, pe laterale, se vedea ca un culoar, tot din rigips alb.Privesc cerul. Era de noapte, un albastru închis, și cu stele. 
Prin fața mea trec de la dreapta spre stânga mea, în alergare trei persoane. Privesc în stânga, în curba bulevardului.De acolo veneau în alergare, un grup de șapte persoane ( trei cu patru, grupate). 
Aveam impresia că e ceva!  Organele statale dăduseră ordin se baricadeze totul, peste noapte, din cauza " extratereștrilor ", să zic. 

Dau telefon soțului să-i spun ce este, și cumva să-l întreb dacă să mă mai duc. 
Nu prea îl auzeam, parcă era paralizat de "ceva",  reușește să-mi spună ceva dar nu înțeleg. 

Mă trezesc imediat. Era 9:13.

*** Forma de cub este de fapt și în realitate! În visul ăsta mi-am dat seama de lucrul ăsta! Oare de aceea tot visez că mă aflu în blocul ăsta?!?! 

.....

Ce poate fi?  Aseară m-am gândit să am un vis în legătură cu ce să fac în legătură cu un pământ/teren. Că aș vrea io multe, da' nu-ș care e cea mai bună rezolvare.... 

🤔

HA! HA'

Căutam ceva și-am dat de visul ăsta!  

citat din presă :"

Secretarul de stat Raed Arafat a prezentat joi, 25 martie, noile restricții adoptate de Comitetul Național pentru Situații de Urgență. Potrivit Hotărârii nr. 20 din 2021 a fost introdusă carantina de noapte, valabilă după ora 20.00, în funcție de rata de infectare din fiecare localitate."

Ce potriveală cu " organele statale "!🤔

Mey!  Totuși de pe 17 pe 25 îs 9 zile. Știe cineva de când au discutat oamenii ăștia despre carantina de noapte?! Că nu băgai de seamă chestiile astea pentru că nu m-au interesat. 

PS 
Pardon!  Observ totuși că hotărârea s-a luat în 20,și prezentată pe 25.
Visu', în 17.

جوليته

Timp creare pagină: 0.122 secunde
Motorizat de Forum Kunena