Adevarul va elibereaza!

acum 3 luni 4 săptămâni #433 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Adevarul va elibereaza!
 Spiritul și posesia entității , pierderea sufletului, regăsirea sufletului și jocul energiei

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 3 luni 4 săptămâni - acum 3 luni 4 săptămâni #434 de MarianaF
AFIRMATII de facut
 De iertare:
* cu sufletul, mintea si spiritul meu imi cer iertare MIE si tuturor entitatilor fata de care am gresit, (cu voie sau fara de voie, cu cunoastere, in toate timpurile si toate dimensiunile) si dau energie de vindecare si inteleg experientele. * cu sufletul, mintea si spiritul meu MA IERT , iert si am iertat toate entitatile care au gresit fata de mine (cu voie sau fara de voie, cu cunoastere, in toate timpurile si toate dimensiunile) si caut sa inteleg si sa accept.
* ma bucur, ma simt implinit si multumesc tuturor creatorilor si entitatiilor care sunt alaturi de mine in acesta calatorie si aceste experiente in aici si acum." 

Dezlegare

:"Eu sunt, eu cel ce sunt acum si aici _____tai toate legaturile, facaturile, programele, contractele, pactele, intelegerile, legamintele si juramintele facute cu voie sau fara de voie, cu stiinta sau fara de stiinta sau cu cunoastere, facute pe mine si de mine in viata asta sau in alta, facute in vieti si intre vieti, facute de cand m-am desprins din constiinta divina. Eu curat, sterg, ard, dizolv si dezleg toate juramintele, pactele, intelegerile, legamintele si contractele facute de mine cu mine si cu alte entitati in viata asta sau in alta, facute cu voie, fara de voie sau pacalit(a), atat cele scrise si cele nescrie si sterg si dizolv toate formele de suport pe care au fost scrise, ma eliberez, ma curat si ma dezleg de toate formele de conexiune si constrangeri ce ma impiedica sa fiu liber(a) si stapan(a) pe sufletului meu, pe sinelui meu, pe mintea mea, pe toate structurile mele si pe liberului meu arbitru. Eu ma curat de energiile si programele ce vin pe neamul meu. Eu ma dezleg si ma eliberez de legaminte, juraminte, pacte, intelegeri si contracte ce vin de pe neam si din familie. Fac asta acum si aici eu creator intrupat ce sunt etern, intreg si liber. 

" Recuperare de suflet:

Eu sunt, eu cel ce sunt etern, intreg si liber aduc in palmele mele sufletul meu. Si dezleg si eliberez toate partile de suflet care nu sunt ale mele, le curat de energiile si programele mele si le trimit la locul sau cei care le-au trimis sau lasat cu voie sau fara de voie, cu stiinta sau fara de stiinta. Si tot ce este suflet al meu si partile de suflet ale mele le dezleg din lumina si din intuneric, sterg, ard, dizolv si tai toate legaturile, facaturile, juramintele, contractele, intelegerile, legaminte si pactele facute pe sufletul meu, cu sufletul meu sau cu bucatele din sufletul meu, facute cu voie sau fara de voie, facute cu stiinta sau fara de stiinta, facute cu energia sentimentelor si emotiilor, facute cu ajutor de la orice creator si creatie, energie si informatie, aduc sufletul meu acum si aici din lumina si intuneric, din toate dimensiunile, din toate universurile, din toate timpurile si vietile mele de aici sau din alta parte si dintre vieti si treceri, facute de cand m-am desprins din constiinta divina. Acum sufletul meu este aici in palmele mele il curat si il integrez in structurile mele acolo unde ii este locul. Sufletului se uneste si accepta sinele si mintea. Cele trei constinte se unesc. Cele trei sunt una. Sunt un tot, sunt intreg, sunt etern, sunt liber. Aici, acum. De incarcare cu lumina:Eu sunt, eu cel ce sunt creator in creatie curat toate energiile si entitatile, facaturile si programele luate de pe drum si de la altii. Ma conectez prin inima la energia cea mai inalta la care am acces si de acolo aduc lumina in inima mea, in corpul meu, in jurul meu, acum aici sunt protejat(a) , sunt o flacara. Tot si toate aici si acum sunt.  

Pentru spatiu sacru: 
 "eu regina/rege al acestui loc, curat acest loc de orice entitate si energie si il declar spatiu sacru in care nu intra nici o entitate si conectez constien acest spatiu sacru la sursa de energie primordiala la vibratia cea mai inalta la care am acces eu in spirit, fac asta aici si acum"  

Recomandare pentru potentarea afirmatiilor... Scrii textul cu manuta ta pe hartie, aprinzi o lumanare (pastiluta de 4 ore), citesti textul cu/pe intentia ca lumina data de de lumanare sa ajute/imputerniceasca ceea ce afirmi, pui hartia sub lumanare, cand se stinge lumanarea arzi hartia, scrumul il dai in parte pe apa (chiuveta) si restul il dai in vant (sufli pe fereastra).Se face asta pentru fiecare afirmatie in parte. 
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, attilamihai, 09anca

acum 3 luni 3 săptămâni #435 de MarianaF
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 3 luni 1 săptămână #436 de MarianaF
Cristian Alexandru

Această imagine este ascunsă vizitatorilor.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a o vizualiza.

S au involburat apele in jurul Insulei Serpilor

De obicei asa se intampla "cand Ceva iese la suprafata"

Piramida de Litholit din Bucegi si a marit brusc fluxul de energie degajata si implicit, Luminozitatea. De obicei asa se intampla "cand are loc o Schimbare Mare"

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick

acum 3 luni 1 săptămână - acum 3 luni 1 săptămână #437 de Nick
Replied by Nick on topic Adevarul va elibereaza!

Natură 
și 
efecte speciale! 😊

PS 
Aoleu!  Am crezut că sunt la " Poze "!

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, dora_5, MarianaF

acum 3 luni 1 săptămână #438 de MarianaF

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Timp creare pagină: 0.279 secunde
Motorizat de Forum Kunena