Visele lui Nick -IV- 2021

acum 9 luni 8 ore - acum 9 luni 8 ore #139 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick -IV- 2021
19.11.2021

O fostă vecină, mama(fiind plecată) şi verişoara ei.
Ziceam de ziua ei de naştere ca fiind 28 octombrie?! sau noiembrie?!. Totuşi , în vis, mi-am dat seama că ziua ei era pe 6 octombrie.Şi trecuse.

Poate o fi vreun semn pentru 28 noiembrie 2021!!! Ziua, este însemnată!

PS
Tranzit pentru 28 noiembrie, ora , cea de azi ,de Lună Plină.

Locația, foarte posibil să fie alta, atunci.Ceea ce schimbă cu un grad ascendentul.
?
Plec la plimbare.

J.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 8 luni 4 săptămâni #140 de Nick
"Oriunde vă veţi afla în data de 28 noiembrie, la ora 16,44, ora la care apune soarele, adunaţi-vă cu cei dragi alături, într-o pădure de la marginea oraşului, un parc, ori un loc liniştit din natură, aprindeţi lumini - lumânări sau lanterne- care să se vadă de departe, și reconstituiți cu lumina sufletelor voastre Miraculoasa Piramidă Energetică a Universului. Chiar dacă vă veţi afla la depărtare, prin puterea energiilor reunite ale pământului, aerului, cerului si gândului curat, veţi face ca aceste piramide luminoase să interacţioneze cu energia Marelui Sfinx, conectându-vă la Marea Piramidă a Universului. Cu cât vor fi mai multe persoane la un loc, cu atât energia grupului va fi mai mare, permiţând uimitoare evoluţii spirituale, ba chiar şi vindecări spectaculoase. Acest experiment poate fi o necesară etapă de pregătire în vederea unei viitoare Întâlniri Sacre, ce va veni în curând... Și nu uitaţi, Focul Sacru al Universului pâlpâie în inimile curate."

Articol scris de Iulia Toyo
(despre Sfinxul din Bucegi)

* Iulia ~ Iuliana

Iuliana - numele vecinei !!!

VIS DE ATENȚIONARE 

acum 8 luni 2 săptămâni #141 de Nick
05.12.2021...destul de conştientă în vis.....

M-am dus cu fratele la casa unui prieten din B. Am intrat .Vine şi prietenul cu soția, foarte tânără( diferență mare de vârstă) ,cu copilul( bebeluş), cu o femeie mai în vârstă( cam bolnavă) şi cu încă un bărbat( cu ochii albàştri?!?! să zic). 
Fac cunoştință cu soția.Urez cumva casă de piatră, ceva în sensul ăsta.Cândva ,voisem să mă mărit eu ...Dar era diferența prea mare de vârstă.
Veniseră de la spital, parcă din cauza copilului.
Copilul foarte tăcut.Nici nu scâncea măcar.
Încep a spăla pe corp femeia în vârstă cu un prosop cu înmuiat în apă şi-i zic femeii tinere că aşa trebuie să procedeze .
Vă o canapea , stil, ce avea tapițeria cu model în relief. Urmăresc cu degetul aratător de la mâna dreaptă desenul în relief de pe şezutul canapelei.
Trebuia să ajung la o locație cu prietenul.Luăm un autobuz.El avea teancuri de bilete.Îi zic să le preschimbe în cartelă cu călătorii,aşa cum am eu,şi taxez eu şi pentru el.Ajungem la o intersecție unde trebuia să schimbăm.Era ca un fel de topogan imens peste care trebuia să trecem.Îl iau în brațe .Era dificil de menținut viteza pe topogan. Dacă luai prea mult avânt ,treceai la aterizare prea departe.Când ajungem la bază, el sare din brațele mele  undeva mai în față unde era terenul mai negricios, parcă era o baltă de păcură. Eu aterizez chiar la marginea topoganului  pe pământ.Cineva din dreptul zonei cu " balta întunecată" îmi zice " cum de ai putut controla atât de bine aterizarea de nu ai trecut mai departe de "linie"?"
Am răspuns că trebuie să ai experiență.

acum 8 luni 1 săptămână #142 de Nick
Interesantă hartà, chiar fără ora exactă

Şi ce aspecte în sinastrie...

Nu mi-a trecut prin minte până acum să văd ce legături ar fi între planete...

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

acum 8 luni 1 săptămână - acum 8 luni 1 săptămână #143 de gallardo
Replied by gallardo on topic Visele lui Nick -IV- 2021
Marte în Scorpion fără aspecte, nu e bine deloc....
Bombă cu ceas.

अस्त्रधारी
(Astradhari)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 8 luni 1 săptămână #144 de Nick
O fi.Persoana am cunoscut-o prin '89 ,a avut un impact asupra mea, eram mare fan sportiv pe atunci.Undeva prin '95 cred că am mai văzut-o.Făcând harta sinastriei , pozitia nodurilor şi cu Luna, cu Soare şi ce mai e pe acolo... m-a pus un pic pe gânduri...ce e şi cu întâlnirile astea.. .şi cu visul...Nici prin gând nu-mi mai trecea să mă gândesc!?

Timp creare pagină: 0.116 secunde
Motorizat de Forum Kunena