Visele lui Nick -IV- 2021

acum 2 luni 3 săptămâni - acum 2 luni 3 săptămâni #121 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick -IV- 2021
Acum două zile a fost lună nouă, azi am revoluție lunară, peste două zile apare revoluția marțiană! 😀 am mai avut-o în vedere cu vreo două luni în urmă, parcă.

Acum două zile a fost lună nouă, azi am revoluție lunară, peste două zile apare revoluția marțiană! 😀 am mai avut-o în vedere cu vreo două luni în urmă, parcă.

9 = nouă 
Și Soarele abia ce-a trecut peste Pluton... 

PS
Când să postez, am apăsat pe o pagină anterioară unde era visul din 5 iulie, cu diamantul și tata. 
Fac un calcul din 05.07 până în 09.09 sunt 9 săptămâni și 9 zile. ( pentru că am numărat pe calendar în săptămâni ca să fac înmulțirea cu 7, de ce?!  Așa!) 

PS 
HM!  Ciudat!  De Lună Nouă mi s-a spus că țipam /gemeam în somn. A venit și copilul să întrebe ce am. Numai că eu am dormit buștean. Nu știu absolut nimic de ce țipam. 
Cine știe ce mai fac eu când dorm pe unde umblu. Ori!  🤔mă atacă careva?! 

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 luni 3 săptămâni #122 de Nick
09.09 - Semnificaţia ascunsă a zilei de 9 septembrie: Începutul şi sfârşitul. Bornă de schimbare a destinului

Ziua de 9 septembrie - 09.09 - are o încărcătură numerologică importantă, având două secvenţe repetitive a primei şi ultimei cifre din şirul numerologic de bază.în ceea ce privește un proiect sau o decizie pe care trebuie s-o iei în legătură cu o situație anume. Atunci când începi să consideri că meriți mai mult decât ai, îți apare această cifra. Este că și cum îngerii  îți spun că este bine să-ți dorești mai mult, și să ieși dintr-o anume încurcătură, pentru că poți să faci asta. Universul îți sugerează că ți-a pregătit niște schimbări, și ar fi bine să le iei în seama.Ce semnifică apariția repetată a numărului 9?Numărul 9 reprezintă numărul de finalizare și se află la sfârșitul cifrelor de destin, simbolizând principiile conducerii, acțiunile caritabile și serviciilor aduse altora, scrie  cespunastrele.ro . Când numărul 9 va apare în mod repetat, acesta este un mesaj care arată că misiunea voastră de viață implică dăruirea pentru slujirea altora prin abilitățile și talentele naturale, interesele și pasiunile pe care le aveţi. Numărul 9 simbolizează sensibilitatea și tăria de caracter, spiritul vizionar, optimismul și, mai presus de toate, înțelepciunea Divinității.Un 9 ca număr repetat indică faptul că este timpul să terminați o fază sau o relație în viața voastră, deoarece nu vă mai servește într-un mod pozitiv. Nu vă fie frică de lipsă sau pierdere deoarece ceva “nou” va intră în viața voastră pentru a le înlocui. Veți avea multe de făcut în viitor, deci pregătiți-vă de azi! Vibrațiile și atributele cifrei 9Vindecare, acțiuni caritabile, puterea, inteligență, discreție, virtuozitate, compasiune, protecție, responsabilitatea, înțelepciunea interioară și intuiție, loialitate, iertare, capacitatea de a vedea în mod clar, putere de integrare,  reprezentarea celor trei lumi (fizică, intelectuală, spirituală), abilitatea de a înțelege. comunicarea, influență, filantropia, misiunea vieții, obligațiaMisticismul, credința, optimismul, înțelepciunea divină, sacrificiu de sine, karma, legile spirituale universale, iluminarea spirituală, slujirea altora, idealism ridicat, simpatie și empatie, clarviziunea, toleranță, umilință, altruismul, trezirea spirituală, fiind un exemplu pozitiv, bunăvoința, artizanii Luminii, caritate și perfecțiune.

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: dora_5

acum 2 luni 3 săptămâni - acum 2 luni 3 săptămâni #123 de Nick
Dream About Top of the Pyramid

A dream that focuses on the top of the pyramid represents the ascension of consciousness and elevation. You will work your way to the top and have your heart fully focused on the prize. You want to rise to a higher level. However, the dream also suggests that you might make that leap of faith to reach a new high.

dream-meaning.net/place/pyramid-dream-interpretation/

hm.
September is a very powerful month as is because it comes with the number 9. For those who do not know, 9 is a number of strength and revelation.
Because September is 9 and the night of the  new moon is also 9 , we are in for some very interesting energies.
On 9/9 the gateway portal of 9/9 will be opening and with that, DNA activation will occur for many people.
This, very much like the gateway of 8/8, will be a bit intense.

On the 9th day of the 9th month, we will be able to tap into something we have not be able to tap into for quite some time.
We will be able to tune into the vibrations of the world around us on a deeper level.
We will be facing for several weeks energies that will be doing good in our lives.
As humans when new energies come forth we tend to withdraw, but that is not what needs to be done in this situation.
You need to be able to move out of your shell and forward. While you will be working within you need to do so from a place of unity.While you might be feeling a bit nervous as these energies make their way here, and the gateway opens once it has reached its full potential, you will be able to really allow this energy into your life.
The day of 9/9 in itself is a wonderful day for really working within to heal and let go of any struggles you have allowed to weigh heavy on your heart.This gateway opening brings forth a sense of union that we have all been missing. 
For more information on this gateway and what it could mean for you as it opens, please check out the video below.This month is going to bring you to something truly amazing.
This is a huge awakening experience for us all and it will be moving very quickly. While this month will fly by, you won’t want to miss a thing. 

gostica.com/spiritual-lifestyle/the-9-9-...-and-the-power-of-9/  

جوليته

acum 2 luni 2 săptămâni #124 de Nick
18.09.2021

Eram dincolo de un geam împreună cu un copil mic, bebeluș. Stingeam un foc, din partea cealaltă, ce ardea la baza unui(unor?!) copaci.
Văd o sferă de lumină. O iau în mâini și o arăt copilului spunându-i că este o sferă de lumină. Avea un diametru cam de 30 de cm. Se transformă într-o tufă,rotundă, ca de tuia, jumătate era verde, jumătate uscată / gălbuie, poate arsă.Nu știu. Știu doar că era jumate - jumate.O așez pe pământ.
Mai mocneau niște tăciuni. Arunc și cu apă să sting bine. Stau cu copilul,ce era așezat pe pervaz, arătându-i ce se întâmplă dincolo de geam. 

pe la 6:00 am. 

جوليته

acum 2 luni 2 săptămâni - acum 2 luni 2 săptămâni #125 de Nick
Azi e 18.1+8=9. Curios! * Despre 9 scriam mai sus. 9+9+5(2021)=23...=5?!

* nu-mi mai aduc aminte de vise zilnic, ci în anumite date... 

PS 
UPS! Și în 09.09.,tot pe la 6:00 am, am scris că am visat... 

am,am,am...😊

جوليته

acum 2 luni 2 săptămâni #126 de Nick
De fapt, tufa/sferă am plantat-o cumva în pământul unde arsese.. În cenușă... 🤔

جوليته

Timp creare pagină: 0.286 secunde
Motorizat de Forum Kunena