harta orara

acum 6 luni 1 săptămână #37 de cameliaf61
Replied by cameliaf61 on topic harta orara
Ma rog sa ai dreptate !
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 lună 1 săptămână - acum 1 lună 1 săptămână #38 de nora
Replied by nora on topic harta orara
Bună seara!Tot eu, tot harta orară, dar de data asta cu o întrebare legată de suflet.Îmi scrie X săptămâna viitoare? De ce aceasta întrebare și de ce nu ii scriu eu pur si simplu?Pentru ca doresc sa-si ia deciziile pentru el, fără sa-l infuențez în vreun fel(in sfârșit, mult de povestit...)

Intrebarea mi-a venit duminică, 5.01, ora 8,15.Lucrurile, asa cum le-am judecat eu, stau cam asa (va rog sa nu radeti de mine:silly: ):Stăpânul ascendentului e Saturn, in domiciliu, in casa 1.Stapanul descendentului e Luna, in taur, in casa 3(casa comunicarii-iar conversatiile noastre s-au desfasurat pe messenger).Luna aplica spre un trigon cu Saturn, doar ca e o distanta de 14 grade. Nu stiu ce infuenta mai poate avea???Tot Luna se afla in trigon cu Mercur (4 grade). Cand am ridicat harta mi-am spus ca o sa-mi scrie. A facut-o, e adevarat, dupa 4 zile, doar ca mi-a trimis un mesaj din greseala.Ii era destinat altcuiva. Se poate vedea eroarea in harta? Oare pentru ca Mercur e in casa 12?

Mai e un lucru care mi-a atras atentia:tot in casa 7 se află si Leul, iar stăpânul acestuia Soarele aplica spre o conjunctie cu Saturn (7 grade). Mai are asta vreo relevanta?

Dumneavoastră ce parere aveti?V-as fi recunoscatoare pentru lamuriri.Multumesc!

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

acum 1 lună 1 săptămână #39 de Nick
Replied by Nick on topic harta orara
Eu o văd la 22:40 azi 10 ianuarie 2020 de la București.

Aș face o comparație.

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: nora

acum 1 lună 1 săptămână #40 de zain
Replied by zain on topic harta orara
Care e locatia ? Pentru Bucuresti vad ca AS este la 19 gr Capricorn si se modifica multe.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: nora

acum 1 lună 1 săptămână #41 de nora
Replied by nora on topic harta orara

zain a scris: Care e locatia ? Pentru Bucuresti vad ca AS este la 19 gr Capricorn si se modifica multe.[/quote

Hațeg, Hunedoara

Timp creare pagină: 0.111 secunde
Motorizat de Forum Kunena