Cărți de Tarot la un preț bun!

gripa

acum 1 an 8 luni #7 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic gripa
Este magic! Viata este minunata! Ma uit in jur manipularea de acum cu acest virus gripal. Am sa fac afirmatia ca este modificat intentionat si lansat. E fain ca in Romania o tara cu centrii energetici puternici dar in care populatia este adormita si ignoranta. Si de ce sa nu se vanda niste vaccinuri ca lumea sa bage metale grele in corp iar matricea sa se poata conecta si manipula pe cei adormiti.
Exista metode care ajuta nu doar sa distruga virusul dar sa si stearga amprenta pe care o lasa in campurile energetice ale persoanei.
Cati folosesc aceste metode? Foarte putini. Cati folosesc medicina alopata impreuna cu cea holistica?
Ozonarea casei, a masinii omoara bacteriile, virusii si alergenii. Consumul de apa ozonata este benefic. Sunt pastile homeopate care lucrand in planurile subtile sterg si amprenta si lucreaza in toate planurile de la fizic la cauzal. Plantele ajuta si ele in vindecare. Terapia cu Luviom care de asemenea sterge amprentele si vindeca de la planul fizic pana la planul cauzal. Da e adevarat majoritatea tehnicilor sunt doar in 3 planuri fizic, mental, emotional!!! De aceea suntem acolo unde suntem ca din ignoranta nu privim mai mult de cele 3 campuri energetice.
Sunt aparate la ora actuala care investigheaza in toate planurile, avem terapeuti bine pregatiti in medicina integrativa unde stiinta dr. Bruce Lipton se aplica cu succes.
Cred ca e momentul ca omul sa iasa din ignoranta unui sistem ce se plange de bani dar care e plin de bani folositi pentru degradarea umanitati.
Ai afectiuni , este ok sa fie ca in adormire le-ai creat atat in aceasta viata cat unele sunt in amprenta energetica a luminii cu care ai venit pe acest pamant si le putem numi karma intr-un termen folosit acum :) .
Medicii alopati ar fi frumos sa colaboreze cu medicina holistica si aici in Romania. Sa ne trezim ca suntem in mileniul 3 si cand vorbim.de energie nu vorbim de "mama Omida". Totul de la Divin, vieti in alte galaxii pana la ultimul fir de praf de pe pamant este energie, frecventa si vibratie!
Postat de Neagu Cristina
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, zain

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 an 8 luni #8 de Nick
Replied by Nick on topic gripa
"Am sa fac afirmatia ca este modificat intentionat si lansat."

Dap... Așa m-am gândit și io.

Dar în același timp cred că sunt atinși cei cu sistemul energetic foarte scăzut.

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: MarianaF

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.081 secunde
Motorizat de Forum Kunena