La Multi Ani de Dragobete

acum 2 ani 3 zile - acum 2 ani 3 zile #7 de zain
Replied by zain on topic La Multi Ani de Dragobete
Mama Doamne Principesa !
Joci tare.O sa-mi dau toata silinta dar daca se poate am nevoie de ora si locatie.Eu folosesc planetele impersonale (uranus,neptun,pluto) si lillith iar in harta asta nu le am.

PS. De fapt nu.N-am nevoie de nimic. Am inteles ca intrebarea e pusa azi si in cazul asta e totul in ordine.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 ani 3 zile #8 de zain
Replied by zain on topic La Multi Ani de Dragobete
Principesa, intr-o harta orara AS arata ce gandesti iar luna ce simti,bineinteles, in mometul intrebarii
Luna in scorpion este in cadere si arata o stare de deprimare iar pozitia AS sugereaza ca pentru tine Mihnea este un anume ajutor. Fie ca astrolog,ca prieten,indiferent cum.
Absenta lui.....chiar te doare.
Soarele in casa VII,in pesti,impreuna cu neptun si mercur spune ca il admiri foarte mult,dar felul in care e poarta,personalitatea lui,te baga in ceata.Nu intelegi de ce face in lucru sau altul, nu ii intelegi reactiile..

Daca Mihnea iubeste..............Trebuie sa-ti spun Princy,ca ai creat o harta in care orine stie astrologie orara vede rapid ce face Mihnea din pctul asta de vedere dar........trebuie sa-ti spun ca daca initial am fost foarte amuzata de intrebarea ta,ulterior am redevenit serioasa si mi-am dat seama ca n-ar fi prea frumos din partea mea sa interpretez aceasta harta..N-as vrea sa depasesc niste limite de bun simt.
Intraba si tu despre un vecin,despre vreun alt tip care nu e din grupul noastru,si sunt gata sa ma dezlantui............
Nu-mi plac vorbele mari,nu pot spune ca suntem prieteni,dar cred ca asa,prin eter exista o simpatie intre noi,cei cativa care bantuim pe acest forum
Si in numele acestei simpatii,o sa-ti raspund pe PM :)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, dora_5, -Principesa-

acum 2 ani 2 zile - acum 2 ani 2 zile #9 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic La Multi Ani de Dragobete
Imi place Princy, suna dragut. 😊
Si eu am simpatie fata de tine si iti multumesc pentru intentia ta de a ma ajuta in cazul in care as avea vreo intrebare. Retin si apelez la ajutorul tau in caz de nevoie. :flower:
Imi place omul sincer. OM sa fie. 💗

PS. zain, stai linistita. Harta orara era doar o gluma de Dragobete.
Imi place raspunsul tau. :kiss:
Noapte buna, vise frumoase sa ai!😇
Pe maine! 🌷😘
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Timp creare pagină: 0.090 secunde
Motorizat de Forum Kunena