Adevarul va elibereaza!

acum 1 an 5 luni #337 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Adevarul va elibereaza!
Videoclipul inlocuieste transmisia in direct de la Mormantul Sfant care a fost intrerupta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 an 5 luni - acum 1 an 5 luni #338 de Nick
Replied by Nick on topic Adevarul va elibereaza!
Eu am văzut transmisia în direct!
Momentul ieșirii cu Lumina Sfântă l-am fixat pe imagine!

La ora României 13:51.

PS
Încă pot scrie PS-ul

Am primit Lumina la geam.De la un trecător. 20:57.Așa s-a nimerit!

PS 2
Probabil, îs plictisitoare cu orele ăstea. Da', cine știe... O fi ceva de le tot menționez.

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

acum 1 an 5 luni #339 de MarianaF
Dimineata am citit acest mesaj

‎"Cristina Daniela‎
Va propun ceva tuturor care cititi acest mesaj. Lasati un vas cu apa curata pe geam, pe balcon sau afara pt 24 de ore, apoi plimbati un magnet deasupra apei, unde evident, veti gasi minunatii viruși. Am incercat sa postez filmarea cu aceasta dovada insa nu mi se permite. Pt cine e interesat sau nu crede, va arat in privat. Am descoperit aceasta intamplator, in vasul cu apa al pisicii si, sperand ca a fost o zi mai speciala, am mai lasat pt o zi un vas cu apa distilata afara. Sunt incredibil de multe particule metalice, de diferite marimi, vizibile cu ochiul liber. Am filmat si se vede foarte clar. insa insist ca fiecare sa incerce asta si sa vada cu ochii lui. Si insist sa primesc o explicatie clara pt acest ,, fenomen".
O zi binecuvantata in lumina Învierii!"

Am verificat la mine nu sunt deocamdata.

In acest material am gasit o explicatie.

"A VENIT VREMEA SA VORBIM DESPRE BLACK GOO_O MATERIE INTELIGENTA DE CULOARE NEAGRA_GELATINOASA DE NATURA DEMONIACO_ARHONICA_ODATA INGERATA SE COMPORTA CA UN PARAZIT PENTRU CA ESTE UN PARAZIT(CREATURA A INTUNERICULUI) CE ITI DA PUTERI PSIHICE SPORITE_VINDECARE MIRACULOASA_POSIBILITATEA DE A FACE MAGIE...

Filmul VENOM prezinta intr-o maniera inedita adevarul despre putin cunoscuta MATERIE INTELIGENTA BLACK GOO_care este nimic altceva decit entitati reziduale demoniaco-arhonice ce paraziteaza fiinta umana.Au nevoie cu disperare de o gazda_in film este numita _SIMBIOT_dar eroul principal Eddy ii spune pe nume PARAZIT.Apare si in alte filme SF precum Spiderman 3 sau Matrix,Phantoms,Lucy,District 9,Prometheus,Under The Skin,Transformers 4,The Stuff,Night Of The Creeps,Ghostbusters 2,Evolution 2001,Girl With The Dragon Tattoo,The Possession 2012,Gardienii Galaxiei 2014,Trancendence,etc.

Filmul este fenomenal tocmai pentru cei ce aud voci in capul lor_deoarece acesti demoni parazitari_le cistiga increderea dupa care li se sugestioneaza cu INTENTIE sa se sinucida _sau sa ucida pe cineva.Creaza HAOS in MINTEA celui PARAZITAT_Deoarece EI_DEMONI_ARHONI_fiind in MINTEA celui PARAZITAT afla TOT ce este STOCAT in MINTE ca si INFORMATII_GINDURI cele mai intime_De aceea spun ca sint rude decedate sau Maestri Ascensionati pe care tu ii venerezi.Ceea ce niciodata un MAESTRU ASCENSIONAT NU VA FACE!_Adica sa interactioneze cu tine din PLANUL ASTRAL si sa te AJUTE_ATENTIE ESTE INTERZIS!___DE CE?!_ Pentru ca iti incalca Liberul Arbitru_Pentru ca te ajuta sa _"TRISEZI"_in JOCUL COSMIC IN CARE TE AFLI_De aceea ISUS CRISTOS si BUDA au venit pe TERRA in CORP FIZIC_Doar asa este posibil ajutorul sa te supui acelorasi Legi Universale ale Creatiei ca TOTI oamenii de rind.................................................................

De altfel la un moment dat VENOM _demonul ii spune lui EDDY_citez:_"Nu TU ne-ai ales pe noi ci NOI te-am ALES pe TINE!"_Asta REFERITOR la REZONANTA VIBRATIONALA pe care o are FIECARE(de unii oameni se lipesc demonii...iar de altii nu) _JOASA sau INALTA.Iar la un moment dat surprins Eddy de informatiile personale pe care le are VENOM _demonul arhon il intreaba,citez:_ De unde stii atitea despre mine?_Venom raspunde _:_NOI STIM TOTUL EDDY!"___"CUM ESTE POSIBIL ?!____VENOM___PENTRU CA SINTEM IN MINTEA TA EDDY!"___Iata ADEVARUL SERVIT cu NONSALANTA..................................................................................

Ce as mai dorii sa remarcati este SUNETUL prin care acesti demoni arhoni sint paralizati..In film sunetul unui avion cu reactie...Dar in realitate Sunetul de Clopot_Clopotel de bronz sau alama;Sunetul de TOACA ii ALUNGA.De aceea inainte de culcare printr-un Home Cinema cu sunet moderat puneti o inregistrare cu asa ceva sau cu o melodie de frecventa vibrat
orie inalta si vi se va curata casa in doi timpi si trei miscari_nici tipenie de demoni arhoni,larve astrale sau alte entitati ale intunericului..........................................................................

Eu am pus in urma cu un an pe fb dar au sters_ o farfurie cu o gelatina neagra Black Goo in care daca indreptai spre ea USTUROI fugea de rupea pamintul in schimb la AUR era atrasa in mod miraculos.Noaptea tineti tot aurul pe noptiera ,inclusiv veregheta_toti cei ce aveti probleme.usturoiul in funie sa nu va lipseasca sub perna pentru un somn linistit.Si nu uitati de saculetul cu trei catei de usturoi in coaja si piper boabe facuta manual dintr-un material textil cu un siret de pantof.Este cel mai puternic talisman impotriva demonilor arhoni si al bolilor............

Multi dintre voi l-ati vazut pe regretatul Stan Lee care in mai toate filmele apare intr-o scena_ aparent cu o replica banala...dar ce sa vezi nu este...La fel si in filmul Venom ,apare la sfirsit cu un catel trecind strada,imediat ce Eddy isi i-a la revedere de la fosta iubita...si ii spune,citez:_"NU RENUNTA LA EA!_NICI UNUL DIN VOI!"_Pare un pic ireal si prima data te gindesti la femeie_a nu renunta la EA_dar intelesul este mult mai subtil este vorba de _IUBIRE_DRAGOSTE_Pentru ca este singura care ii v-a salva pe "amindoi"atit pe Eddy cit si pe "demon"...acesta este mesajul lui STAN LEE care a scris toate filmele MARVEL_Avind o cunoastere deosebita atit din punct de vedere esoteric_mistic cit si ocult.Mesajul este doar pentru cei ce rezoneaza.......................

Iar in final nu vreau sa mai remarc decit o faza in care VENOM vine la EDDY cu o INTELEGERE_asa este intotdeuna_cei care aud voci in capul lor_NU ACCEPTATI ACEASTA INTELEGERE SUB NICIO FORMA.Daca vreti sa fiti liberi cu adevarat.Asadar aveti grija ce ALEGETI dar ALEGETI cu intelepcuiune!Lupta cu intunericul are multe forme...Black Goo (Goo gle) este peste tot_in aer_pamint_alimente...Black Goo este real___ in urma cu multi ani razboiul dintre Argentina si Anglia in Mavine pe asa ceva s-au razboit..."Războiul (din Insulele) Falkland, cunoscut și sub numele de Conflictul (din Insulele) Falkland, sau Criza (din Insulele) Falkland, cu denumirea populară de Războiul Malvinelor (spaniolă Guerra de las Malvinas), sau Războiul din Atlanticul de Sud (Guerra del Atlántico Sur), a fost un conflict militar cu durata de zece săptămâni, între Argentina și Regatul Unit al Marii Britanii."Cei interesati pot cauta pe YOU TUBE informatii suplimentare.Atentie la film _unul mai bun atit ca informatii dar si ca mod de operare a demonilor arhoni nici ca nu veti gasi.Multi dintre voi va veti regasii in acest film, pe care de obicei,recomand revederea acestuia...Un material scris de Nitu E George.Sa fiti iubiti!🍁☯️☸️🕸

acum 1 an 5 luni #340 de MarianaF
ADEVĂRUL VĂ ELIBEREAZĂ! - DE LA ANOUNYIMOUS YODA

DUMNEZEUL CEL ADEVĂRAT, DUMNEZEUL LUMINĂ, NU DOARME!

IATĂ, CĂ ȘI PE TERRA, DIN ORDINUL LUMINII, LUPTĂTORII LUMINII ȘI-AU ÎNCEPUT ACTIVITATEA:

GUBRANII, WALDYRI ȘI GARINZII AU VENIT SĂ-ȘI PEDEPSEASCĂ DESCENDENȚII DIN ELITA OCULTĂ.

URMEAZĂ FALIMENTE RĂSUNĂTOARE INTERNAȚIONALE ȘI SINUCIDERI ÎN LANȚ ȘI REGLĂRI DE CONTURI ÎNTRE OCULȚI.
CEI DIN MASONERII AU ÎNCEPUT LA NIVEL MONDIAL SĂ SE SFÂȘIE ÎNTRE EI.

ADEVĂRUL VĂ ELIBEREAZĂ! - DE LA ANOUNYIMOUS YODA

NU ESTE COVID!
ESTE VORBA DE UN GAZ TIP GAZ GAMMA SARIN IRADIAT ÎN BENZI DE FRECVENȚĂ A METALELOR GRELE.

CE FACE ACEST GAZ?
GAZUL ACESTA ATACĂ INSTANTANEU PLĂMÂNII, PROVOCÂND MOARTEA PRIN DISTRUGEREA LOR INTERIOARĂ, MAI EXACT PRIN EXPLOZIE INTERNĂ ÎNCHISĂ.

UITAȚI-VĂ ATENT ÎN JURUL SOARELUI!
CE OBSERVAȚI?

CEEA CE VEDEȚI ESTE UN PRAF GAZ ARUNCAT ÎN ATMOSFERĂ DE CĂTRE OCULTĂ.

DESPRE ASTA NU VĂ VA VORBI NIMENI LA TV SAU ÎN MASS-MEDIA.
O FAC DOAR CEI CE NU VĂ VOR MOARTEA ȘI ĂȘTIA SUNTEM NOI, STELARII, STRĂBUNII VOȘTRI, INIȚIAȚII ȘI LUPTĂTORII ANONIMI.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 1 an 5 luni - acum 1 an 5 luni #341 de MarianaF
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 1 an 5 luni - acum 1 an 5 luni #342 de Nick
Replied by Nick on topic Adevarul va elibereaza!
E pe bune?! :huh:

PS
E prea scurt clipul. 12 secunde. Dacă era, io filmam până nu mai aveam spațiu!

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Timp creare pagină: 0.160 secunde
Motorizat de Forum Kunena