Citatul zilei

acum 7 luni 2 săptămâni #337 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Citatul zilei
Veziiiii, inveti italiana?!!!! Aha, simt eu ceva. :yes: :yahoo:
E aproape de Italia mai ales de Romania. :sun:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 7 luni 2 săptămâni #338 de Nick
Replied by Nick on topic Citatul zilei
Mey, nu-ș!
Îmi vin cuvintele pe buze....

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

acum 7 luni 2 săptămâni - acum 7 luni 2 săptămâni #339 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Citatul zilei
D: Aici pe acest pamant au trait fiinte foarte evoluate, care au lasat viitoarelor generatii un
fel de bula energetica care contine informatii de o mare valoare. Ele vor fi revelate la un
anumit moment. Totodata prin accesarea acestora, noi vom capata explicatii la toate
intrebarile care au fost puse de-a lungul evolutiei, intrebari a caror raspunsuri reale, au fost
de obicei ascunse, mascate sau trunchiate.
A: Imi poti da un exemplu?
D: Nu, caci nu este sarcina mea.
A: Si mai este mult pana cand vom putea accesa acest tezaur?
D; Nu. Unii chiar iI acceseaza, ba mai mult, impartasesc informatiile primite.
A: Si noi de ce nu stim?
D: Ba auzim, dar nu suntem interesati. Majoritatea crede ca sunt povesti.
A: Toata Romania a fost populata de aceste fiinte?
D: In special centrul tarii actuate, intr-unul din munti este chiar ascuns un tezaur
informational deosebit de important.
A: Si de ce nu a aflat nimeni?
D: Aghton spune ca stiu destul de multi, insa ca nu vor sa spuna. Sunt persoane care
chiar au intrat acolo.
A: Este tipic romanesc. Daca auzi ceva ce nu trebuie, ti se spune ca esti dezinformat,
ca ai infeles gresit sau ca nu ai ajuns la nivelul la care ti se poate revela secretul.
D: Toti vor afla atunci cand va trebui.
A: Ce imi mai poti spune despre tara noastra?
D: Este singura tara care are sapte ceakre active.
A: In rest nu au?
D: Nu. Parnantul are la randul lui sapte centri energetici, dispusi pe intreaga suprafata, insa
In rest nici o tara nu are sapte centri proprii. Asta este de fapt motivul pentru care s-a
insistat in subjugarea Romaniei de catre anumite curente sau organizatii negative.
A: Imi poti spune unde sum chakrele Pamantului?
D: Ceakrele Pamantului sunt in California, America de Sud, Australia, Anglia, Egipt,
35
Iran si Tibet.
A: Dar ale Romaniei?
D: Unul este la Sambata de Sus-Recea, al doilea In Muntii Rarau, al treilea in apropiere
de Simleul Silvaniei, al patrulea la Capidava, al cincilea la Sarmisegetusa, al saselea in
Parang iar al saptelea in Subcarpatii Getici. Bine, dar nu sunt in ordinea pe care ti-am spuso. Functiile lor exacte, nu pot fi inca dezvaluite, deoarece nu sunt suta la suta active:
A: Dar muntii Bucegi, imi poti spune ceva despre ei?
D: Atat in Bucegi cat si in Ceahlau, exista acel tezaur informational de care iti vorbeam.
Daca oamenii s-ar uita ar putea chiar sa il vada. In acele locuri apar niste formatiuni
energetice sub forma de piramida cu baza patrata. Acum arata ca un fel de holograma, dar
cu cat ne vom apropia de anumite evenimente cu atat vor fi mai pregnante.
A: Ce rol au aceste piramide?
D: Ele protejeaza tara de anumite atacuri energetice si transmit forme-gand-energie in
scop de protectie si evolutie spirituala. Intr-un fel, putem spune ca incearca sa ridice vibratia
la nivelul intregii Romanii. Atat a locului cat si a oamenilor.
A: Sunt acesti centri asemanatori cu ai oamenilor?
D: Da, identici. Au aceleasi culori si roluri.
A: Dar care este scopul lor?
D: Ei regleaza, supravegheaza si optimizeaza functionarea planetei. La fel ca si chakrele
fiintelor, care coordoneaza functionalitatea intregului sistem. Oameni au exact acelasi numar de
centri, deoarece traiesc aici si trebuie sa corespunda vibrational cu planeta.
A: Dar chakrele Romaniei?
D: Acestea au inceput a fi activate abia in 1986. Maximul optim se va atinge in 2011.
A: Dar care este scopul lor?
D: Nu iti pot spune decat ca pamantul acestei tari exista de la inceputul Terrei. Tot aici
au fost create primele fiinte, care apoi au plecat si au colonizat intreaga planeta. Tara
aceasta va avea un rol important in anii ce vor urma. Constiinta colectiva lasata noua de
catre strabuni, va exploda, cuprinzand inimile celor ce vor avea sansa sa supravietuiasca.
A: Sa supravietuiasca?
D: Da, caci noi nu vom fi feriti. De altfel este foarte bine asa. Nu toata lumea este
pregatita sa acceada catre un alt plan. Dar nu pot discuta despre asta.
A: Imi poti spune daca se va intampla ceva rau la nivel global in anul care va urma?
D: Da. vor fi probleme.
A: Ce fel de probleme?
D: Va fi ceva legat de apa, dar mai mult nu am voie sa stiu.
36
A: Romania va fi afectata de aceasta apa?
D: Nu. Aici vor fi probleme mai mult de ordin economic. De fapt fie vor fi probleme
grave, de ordin economic, fie va fi un mare cutremur.
A: Mai imi poti da lamuriri?
D: Nu. As dori sa ne oprim.

Un fragment din cartea atasata.

Acest mesaj are un fișier atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, Cris Tara

acum 7 luni 1 săptămână #340 de MarianaF
Unele din simptomele noastre se datoreaza si apropierii Planetei Nibiriu de Pamant.
Aceasta informatie am primit-o astazi <3
In urmatorii 5 ani vor fi transformari majore pe aceasta planeta(inversari de poli, etc).
Inainteee...!!!
Daniel Gaucan
P.S. Ieri a avut loc o simulare de trecere a corpului fizic in 5D.Ati simtit ceva?
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 7 luni 1 săptămână #341 de MarianaF
Unele din simptomele noastre se datoreaza si apropierii Planetei Nibiriu de Pamant.
Aceasta informatie am primit-o astazi <3
In urmatorii 5 ani vor fi transformari majore pe aceasta planeta(inversari de poli, etc).
Inainteee...!!!
Daniel Gaucan
P.S. Ieri a avut loc o simulare de trecere a corpului fizic in 5D.Ati simtit ceva?
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo

acum 7 luni 1 săptămână - acum 7 luni 1 săptămână #342 de gallardo
Replied by gallardo on topic Citatul zilei
MarianaF, ce să zic ?
Corpul meu fizic a trecut in 5D acum 4 ani si jumătate experimentând această dimensiune si înțelegând.o cu mintea timp de 3 luni.
Toți la timpul lor fac saltul.
Unii "înțeleg" iar alții nu știu ce li se întâmplă....

Nibiru stă de câțiva ani buni aproape de Pământ.
Când a fost regretatul tsunami, atunci a fost f.aproape determinând fenomene extreme.

26 decembrie 2004, a doua zi de Crăciun.
m.digi24.ro/stiri/externe/mapamond/zece-...-tsunami-ului-339839
"Un val uriaş mătură ţărmurile Indoneziei. Oameni privesc înmărmuriţi, îşi dau seama că e un fenomen neobișnuit, dar nici nu bănuiesc dezastrul.

Valul a fost provocat de un cutremur de magnitudine 9,3 produs în largul insulei Sumatra, care a zguduit fundul oceanului. Seismul a durat zece minute, și a fost atât de puternic, încât axa Pământului s-a mişcat un centimetru.

În unele zone valurile au avut înălţimea de 30 de metri. 800 de kilometri de coastă din arhipelagul indonezian au fost spulberaţi. În total au fost afectate 14 ţări, cu ieşire la Oceanul Indian, din Thailanda până în India, Sri Lanka şi chiar coasta de est a Africii. Peste două milioane de persoane au rămas fără adăpost, iar pagubele au fost estimate la 10 miliarde de dolari."

Atunci s.a mișcat axa Pământului.
230.000 de oameni au murit în urma tsunami.ului.

PS
Se pare că Nibiru ajunge in Sistemul nostru Solar o dată la 3.600 de ani.

གསའ་གཟིག (བོད་ཡིག)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, MarianaF

Timp creare pagină: 0.180 secunde
Motorizat de Forum Kunena