Mmmm... Da. Am o grămadă de stele fixe de "mâna I-a" ce ating diverse puncte forte...
Am văzut și io.
M-am născut sub o stea norocoasă. Altceva, ce să mai zic,chiar dacă nu am avut parte de cine știe ce "măriri" și " ranguri ".Nu neapărat rangul este important în viață.
جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Mey! Probabil că ai dreptate cu axa interceptată la naștere.
Da', zic eu,după relocare, după cum spuneai și tu că harta mea s-a schimbat odată cu mutarea,nu mai e interceptată.
Pe aici, m-am tot fâțâit.Mai la Est,mai la Vest, către Sud, pân'am ajuns mai către Nord. Când am găsit și "casa albă" în 2012 și pe Mihnea tot cam p'atuncea! Asta înseamnă de 7 ani.Deci am primit un dublu impuls!
Față de coordonatele din program, am 3,33 km distanță Nord.
Două minuțele mai sus.
Și, în cazul acesta, parcă-mi pică Luna cu Asc în grad.
جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Acest mesaj are o imagine atașament. Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.
Nu-ș cum să zic...Io,mă simt în felul meu mai diferită, de parcă nu aparțin locurilor ăstea... Poa' sunt un suflet mai altfel... Pe hartă, așa cum văd eu,nu văd decât un aspect mai nefavorabil. Careul Lunii.
Na,am citit că sunt suflete care pentru a se putea întrupa tre să-și asume o karmă. Io, aș zice că nașterea, prin mamă, e cea care am ales-o.
جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.