Visele lui Nick -II-

acum 2 ani 10 luni #31 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick -II-
28.01.'19

Într-o sală mare. Mulți oameni. O scenă. Discuții despre putere! Nivel mondial.

Se afla pe malul Dunării, imobilul.

Văd, pe un fel de dealuri, poate dobrogene,ca și cum ar fi dat foc,ieșea fum,în valuri șerpuite.

Cineva stingea, cu apă și spumă, să nu se vadă de la bulgari, ca să nu vină " bulgarii " în ajutor.

Văd un val imens!!!! Ce se apropie de clădire. Toți oamenii o iau înaintea mea să intre în imobil.
Rămân ultima.Nu intru în același loc. Urc doar câteva trepte și privesc prin geamul de sticlă către val.Observ că sticla nu era etanșă și apa putea intra.

Dar, imobilul respectiv se transformă într-un tren!!!! Iarăși?!
Virează stânga, trece printr-o localitate... Curată și modernă... Și văd un copac mare, cu trunchi foarte gros, bătrân dar falnic și plin de sevă.

Hm!

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 ani 10 luni #32 de Mihnea
Replied by Mihnea on topic Visele lui Nick -II-
Mey stăteam și mă gândeam.

Hm! e diferit de Hm? dar și de Hm?! și la fel de Hmmmm...

că e de multe feluri :angel:

Just go down the rabbit hole.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 2 ani 10 luni #33 de Nick
:) Dap!
Adică, așa să fie?!

În timp ce scriam,despre bulgari, ce treabă o fi cu ei, mi-am adus de Vanga. Profețiile ei despre România.

Apoi focu' și fumu'.... Nu iese fum fără foc! Proverb.

Apoi copacu'...era în România!
Că trenu', în care eram, făcea stânga! Io,fiind cu spatele către izvoarele Dunării și cu fața spre Marea Neagră.
Deci, în stânga România în dreapta Bulgaria.

Mey, apare cineva puternic și falnic în România!

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea

acum 2 ani 10 luni #34 de Nick
Uite și profeția

"Eu sunt foarte mică pentru ca el să vină la mine, aşa că eu transmit această veste, care mi-a venit de Sus. Să fie despachetată în luna ianuarie, ziua 24, anul 2005 şi, în cel mult o lună de zile, să fie dusă celui la care voi face referire. Dacă nu se va putea ajunge la el, să fie dată celor din preajma sa. În bucuria acestei lumi, în România va veni cel promis lumii. Se va bucura întregul Pământ de naşterea lui. Dumnezeu îl va ocroti într-un loc, departe de locul unde se odihnesc străbunii lui, până când va veni ceasul său. Cu puterea de Sus va fi dăruit. Pământul, Apa, Focul îi vor veni în ajutor. O dată cu venirea lui în această lume, tot ceea ce este construit pe minciună se va nărui. Toate acestea se vor petrece în anul 2005. El va fi piatra de temelie pentru omenire. Primii care îl vor recunoaşte vor fi cei din poporul său, poporul din care el a ieşit. Drept răsplată, el va aduce acest popor pe cea mai înaltă culme a desăvârşirii, din întreaga lume. Acest popor va deveni o adevărată pildă pentru toate popoarele pământului. El nu va veni cu un cal viu, ci cu un cal din fier, pe care singur îl va mânui'. "

www.libertatea.ro/ultima-ora/inainte-de-...pare-un-mesia-526170

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea, -Principesa-

acum 2 ani 9 luni #35 de Nick
Azi e 12.02.2019
Dar în urmă cu vreo trei dimineți, să zic, auzeam ceva în legătură cu "primele cinci cărți". Gândul m-a dus la Torah.... Mi-am adus aminte. Ce să caut în ele?! :huh:

Iar ieri dimi " Swami Vivekanda ".

Gând acum pe moment scriind

Turul religiilor!

جوليته

acum 2 ani 9 luni #36 de Nick
14.02.

1. Mergeam alături de o ființă. Fața îi era extrem de albă iar ochii, de o formă cam ciudată, extrem de negri dar ce radiau lumină. Vorbeam cu ea...da', nu rețin nimic din conversație... Că am trecut la partea a doua... Punctul 2.

Oarecum așa ceva

Dar forma diferită.

2. O casă cu grădină în jur.Ies în grădină și observ că acea casă și grădină erau într-un plan suprapus planului unei aceleiași case și grădini.

Hm! Dimensiuni paralele?!

جوليته

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Timp creare pagină: 0.157 secunde
Motorizat de Forum Kunena