Visele lui Nick

acum 3 ani 6 luni #349 de Nick
Replied by Nick on topic Visele lui Nick
Și alta!
Legătura cu chestia de plastic!!!

One common use for particle accelerators is cross-linking, where the particles are used to break polymer chains in a material so they recombine in a stronger configuration.

www.google.ro/amp/s/phys.org/news/2016-0...on.amp?source=images

Well?!
Answer please! :kiss:

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 3 ani 6 luni #350 de Nick
Citatul zilei mi-a reamintim un vis în care privindu-mă în oglindă am văzut un soare mai mare decât soarele!

Mulțumesc! :flower:

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

acum 3 ani 6 luni #351 de Nick

04.02.

Parțial... Nu rețin cum a început.
Apoi văd

Un bărbat îmbrăcat într-un costum albastru , un albastru foarte frumos și un costum elegant și scump.
Avea cămașă, nu-mi dau seama de culoare, poate că tot albastră, și cravată verde. Îi spun cumva că era mai bine să aibă cravată roșie, să zic,și să-i dau cămașă albă. Dar îmi arată că Are cămașă albă și începe să scoată de sub gulerul cămășii alte cravate în toate culorile curcubeului.
Conducea o mașină extrem de scumpă.
A ajuns lângă regina Angliei. Eu când eram regina,când un privitor extern.Parchează în dreptul ei.
Apoi dă un exemplu Cum este granița între teritoriul ei și restul.
Pentru a depăși granița era doar un pas de făcut. Într-o parte sau alta.

Vedeam o sală imensă rotundă, ca o cupolă. Făceam poze în care doream să prind niște zone exacte.Unde trebuia să ajung.
...

:(

Hmmmm... Tot el?!

Cu toate culorile... La gât...
Doar albastrul era mai închis, cobalt.
În astral văd mai bine culorile, adică frecvența...E mai înaltă?!
Probabil.

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

acum 3 ani 6 luni #352 de Nick
ARHANGHEL GABRIEL

A patra Raza - Raza Alba - Flacara Invierii

Puritate, Armonie, Echilibru

Vineri - Baza Sirei Spinarii

HOPE (SPERANTA)

A patra Raza -Raza Alba - Flacara Invierii

Puritate, Armonie, Echilibru

Arhanghelul Gabriel, al carui nume inseamna "Dumnezeu este Forta Mea" sau "Om al lui Dumnezeu", serveste in cadrul Razei Albe a puritatii. Gabriel este recunoscut de cele trei mari religii occidentale - iudaism, crestinism si islamism. In Islam, el este ingerul care a transmis Koranul lui Mohamed; in cadrul crestinismului, el este ingerul mesager care a anuntat Mariei ca va fi mama lui Iisus.

Arhanghelul Gabriel si sufletul sau geaman, Arhanghelita Hope, asista purtatorii de lumina in lucrul cu Lumina la chakra de la baza sirei spinarii si in stapanirea calitatilor Razei albe - puritate, disciplina, speranta, bucurie si ordine. Serafimii lui Dumnezeu lucreaza de asemenea cu Gabriel si Hope. Serafimii vin ca purtatori ai luminii lui Dumnezeu Mama-Tata. Ei pot literalmente sa-si plaseze prezenta deasupra noastra si noi putem absorbi acea lumina si energie in corpurile noastre asa cum un burete absoarbe apa. Cand dorim se ne unim Constiintei divine prin puritatea corpului, a mintii si a sufletului, acesti ingeri ne pot ajuta sa ne ridicam

kundalini

...

Mai ține minte cineva evenimentul din nov- dec?!

Mi-am văzut tot mâna dreaptă alb strălucitor... În acea perioadă, în miez de noapte, trează.

Hm!

Citesc altfel!

Din nou, mulțumiri! :flower:

جوليته

acum 3 ani 5 luni - acum 3 ani 5 luni #353 de Nick
"Clarviziunea, profetiile si toate fenomenele din aceasta sfera sint posibile prin intrarea in Akasha. Aceste calatorii astrale ale lui Cayce sint adesea comparate cu experientele traite de cei aflati in moarte clinica.
Iata cum a descris Cayce o astfel de calatorie: Sint ca un punct mititel, in afara trupului meu fizic, care zace inert in fata mea. Intunericul ma copleseste si am o senzatie de singuratate ingrozitoare. Deodata, observ o raza alba de lumina si stiu ca trebuie sa o urmez, astfel sint pierdut.
Urmind drumul indicat de raza, Cayce parcurge mai multe niveluri, dintre care primele sint inspaimintatoare, populate cu forme grotesti si oribile, cum numai in cosmaruri intilnesti. Ceva mai sus, apar siluete de oameni deformati, avind cite o parte a corpului nefiresc de mare.
Urmeaza apoi figuri cenusii ce par acoperite cu glugi. Dupa acest periplu de cosmar, aratarile devin tot mai luminoase, iar el trece pe linga un nivel pe care se pot distinge contururi de case, ziduri, copaci, insa totul e nemiscat.
Treptat, lumea aceasta incremenita incepe sa prinda viata, apar sunetele, muzica si culorile din ce in ce mai stralucitoare."

www.google.ro/amp/s/cersipamantromanesc....utoritati-video/amp/

Păi, și io am văzut de multe ori în vis omuleții cenușii... Și chiar și mai departe...

Hm.Adică văd în vis precum Cayce?! Descrierea omuleților este aproape identică cu ce-am văzut.

جوليته
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Mihnea

acum 3 ani 5 luni #354 de Mihnea
Replied by Mihnea on topic Visele lui Nick
Brr e cam sinistru. Omuleți gri cu glugi ce se plimbă pe străzi. :ohmy:

Just go down the rabbit hole.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Timp creare pagină: 0.422 secunde
Motorizat de Forum Kunena