SOARE în SCORPION în sextil cu SATURN în CAPRICORN şi in trigon cu NEPTUN în PEŞ

acum 1 săptămână 6 zile - acum 1 săptămână 6 zile #1 de MarianaF
SOARE în SCORPION în sextil cu SATURN în CAPRICORN şi in trigon cu NEPTUN în PEŞTI 7.11 - 9.11.2019

• Rezolvarea/gestionarea anumitor situații de natură emoțională cu calm, perseverență şi răbdare;
• Sensibilitate, compasiune, empatie față de anumite forme de suferință; dorința de a ajuta, prin sprijin emoțional şi/sau gesturi concrete, practice;
• Puterea de a extrage ceva pozitiv, constructiv din nişte situații care au fost dureroase, de a ierta sau de a obloji nişte răni mai vechi;
• Interes față de ce e real, autentic, profund în viața noastră;
• Dorințe care se pot transforma în realitate, dacă lucrăm în direcția respectivă;
• Capacitate crescută de muncă; puterea de a ne ocupa de proiecte, sarcini mai dificile şi de a le duce la bun sfârşit;
• Sprijin, ajutor din partea unor persoane care reprezintă un fel de autoritate în viața noastră: părinți, şefi, profesori, reprezentanți ai unor instituții, parteneri (pe principiul "cere şi ți se va da").
• În iubire/relații: nevoia de intimitate (la nivel emoțional, mental, fizic), de a simți că avem o relație autentică; sensibilitate; senzualitate; stabilitate.

☆ Cele mai impactate semne: cele de apă (Scorpionii, Peştii şi Racii) şi cele de pământ (Capricornii, Taurii şi Fecioarele).

Cu drag!
Kikiana 💙
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 săptămână 6 zile - acum 1 săptămână 6 zile #2 de Nick
O-HO-HOO!!!
Și ce de aspecte!
Fix,la 7:11, mi-am adus aminte ce am visat!

Map!

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.094 secunde
Motorizat de Forum Kunena