Horoscop zilnic pe instagram!

Revoluțiile și alte chestii, ale lui Nick

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #127 de Nick
Dap!
Interesantă și revoluția lui Venus din 15.02.

În plus!

Visele lui nick II

15.02

După ce s-a aprins iarăși lumina pe la 3:30, în noapte, fiind trează ,mai târziu, în somn,îmi apare pe ecran...

Un Yoda (vezi Star Wars), în deșert, stând nemișcat în bătaia prafului de nisip roșiatic.

Comentarii pe baza lui.

"Păi... Să zicem că în momentul în care mi-am schimbat avatarul ultima dată, am zis că sunt un Jeday :) și sunt și praf de stele și energii."

( Avatarul fiind chiar harta mea. Pe scurt.)

Și taman ieri subliniam " praful de stele "!
Legat și de deșert...

Aoleo!
Ce de chestii scriu și io!

E sau nu e sincronicitate?

................

Sincronicitatile sunt modul universului de a ne vorbi, de a ne calauzi si de a ne trimite mesaje.

Sincronicitatile se intampla pentru un motiv. Nu sunt doar coincidente pe care trebuie sa le ignori.

Sincronicitatile sunt modul universului de a ne vorbi, de a ne calauzi si de a ne trimite mesaje.

Carl Jung a inventat termenul de sincronicitate, care exprima conceptul unei conexiuni aparent lipsita de cauza intre doua sau mai multe fenomene psihice si fizice.

Chiar daca s-ar putea sa nu o intelegem, sincronicitatea este calea universului de a spune da.

Inseamna sa fii la locul potrivit la momentul potrivit.

Deoarece totul este conectat, atunci cand vrei ceva sau te simti intr-un anumit mod in timp ce esti in acord cu frecventa exacta a acelui lucru, universul aduce aceste elemente impreuna.

Este ca o atractie magnetica pe care o numim sincronicitate.

www.kudika.ro/articol/spiritual/52459/7-...-sincronicitate.html

:S

Cred că am terminat cu toate conexiunile pe ziua de azi.
Am scris o grămadă.

PS

Și pentru că probabil mai era nevoie de ceva, sunt la pagina 22.

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #128 de Nick
Steleluța mea Venus

Tranzite la Roma

Vis

02.04.

Aveam în mâini o mapă/dosar legat în piele. O piele scumpă, maro.
Filele din interior păreau a fi ca niște mape mai subțiri, tivite pe margini tot cu piele,și filele astea aveau ca niște buzunare, fiecare dintre ele.
Răsfoiam filele din mapă.
Scot sau pun "ceva" în /din unul dintre buzunarele unei file.

Cineva îmi dă o hartă astrologică comandata unui astrolog. ( e posibil ca acea hartă să o fi scos din buzunarul filei...)

Întreb " dar i-ai spus ora exactă? " 2:01:45?"

Nu răspunde.

Privesc harta.
Era altfel desenată. Nu avea cuspide. Iar planeta Venus era undeva cum ar veni MC.

Păi da. Era fix pe MC la Vatican.

Mapa, am descoperit-o mai devreme! Tot despre Roma era vorba.

Morning Star 28:38 gemeni.

Și în jur de 20 decembrie pică în capricorn.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #129 de Nick
20.08.2019
Prima poză într-o biserică la Roma.
În Santa Maria din Trastavere
Pe 21,prin SCAVI office ( mapa) intrat în Vatican la mormântul Sfântului Petru.

De regulă pe 21. 08. am plimbări în locuri speciale.

www.christianiconography.info/staMariaTr...maryJesusSaints.html

În vizită de două ori. La sosire și la plecare. E ceva! Mă gândeam că voi ajunge de două ori la Vatican. Dar nu.

E superbă bolta!

acum 7 luni 3 săptămâni #130 de Nick
Primul pas în Trastavere la 09:09 PM, 20.08.
Scrie pe poză!

Multe în jurul lui 28.

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #131 de Nick
Oracol

Dep! Mă-npinse gândul să pun o întrebare.

De citit

www.jamesburgess.com/the-magic-carpet.html#

acum 7 luni 3 săptămâni - acum 7 luni 3 săptămâni #132 de Nick

Covorul zburător, 19 berbec.

Is there a need for you to rise up above what’s happening or what’s around you so you can get a heightened perspective?

To feel apart, above or distant from it all? So you can get a better sense of what’s going on? To improve the view? Are you finding the demands, labours and details of everyday life a little too much to take?

Is it better to act like nothing negative is going on? Will that help to alleviate your fears or worries about the pollution from everyday society? Issues of climate change?

This Symbol shows that you can use your imagination to lift your level of understanding into other realms. By elevating ourselves above the everyday world we can transcend worry and strife.

There is a clear message here that you can lift yourself above negative situations and by doing so, you can attain a calmer, more creative and spiritual life. However, be a little careful not to lose your self in the longing for escape or the exotic.

Vehicle for transcendence. Elevated view. Transcending problems. Astral travel. Carpets and rugs that are special. Meditation. Levitation. Escapes through fantasy or film.

The Caution: Self defeating detachment from the every day world. Losing your self in flights of fancy. Extreme longing for escape. Using drugs or alcohol to avoid life.

Spiritual Meaning of Number 19:

Number 19 carries the power of number 1 as well as number 9. In simple words, we can say that this number represents the completion of the task that will take you to the new beginning.

It is the reminder that you have accomplished your goal or you are near to achieve it; also, any particular chapter from your life has ended or near its end.

It shows that closing one door will only open a new one, so you should not get worried. You should remain active during the process of completion because soon you will achieve something even better.

When new opportunities are about to knock on your door, you will see number 19 everywhere.

It is also the reminder of self-help. It means that you should not wait for the help from outside but initiate your journey on your own, and it will lead you to the advantages. Your positive attitude could not be helpful for you only but others as well.

Number 19 tells you to be the good human also. It asks you to serve humanity in whatever way possible.

Your life purpose is more than what you are after, and you should know that; by helping others, you will complete your soul mission.

When you want to step towards a new career that benefits earth in any way and you see number 19, it is the go-go signal for you. It is the message from the universe that you will gain success in this field.

Timp creare pagină: 0.119 secunde
Motorizat de Forum Kunena