Instagram (01 Sep 2018)

Poți urmări postările mele de pe Instagram . O fotografie frumoasă în fiecare zi :)

Ce face Mihnea?

acum 2 săptămâni 4 zile #31 de zain
Replied by zain on topic Ce face Mihnea?
Sorry .nu raspund in PM ,numai public si la vedere.
Principesa promitem ca in viitor sa pastram topicurile curate.

Alexache in harta natala Uranus a trecut peste soare si peste CX. Uranus = schimbare,modificare ,renovare..........revolutie. De ex cand ai in transit Uranus peste un pct cheie ,ai un chef nebun sa-ti renovezi casa.Daca tu nu ai reusit cred ca e din cauza yod-ului.
Aspectul acesta este numit si " degetul lui Dumnezeu''. Pentru ca uneori este simtit ca acuzator (si atunci e de rau) alteori imperativ (acolo sa stai,asta sa faci) si probabil multe altele.........dar niciodata ceva comod si lejer.
Cu acest aspect nu va fi nici usor nici repede sa te smulgi din ghearele comertului

In harta orara pctul norocului este in CX (ceea ce te intereseaza pe tine).Are in fata Saturn la 4 gr Capricorn (cand spun are in fata,inteleg -spre ce tinde,ce se intrevede in viitor )
Saturn inseamna timpul ,dar in acelasi timp in Capricorn e iarna,totul e inghetat si nimic nu se misca.
Speranta este in trigonul pe care il face pctul norocului cu Uranus.
Deci o schimbare va fi. In cea mai optimista interpretare peste aproximativ 4 ani ( 4 grade intre pctul norocului si Saturn ) sau...............tarziu in viata ,pentru ca Saturn asta inseamna.
Oricum ,in principiu aceasta harta ar trebui sa vorbeasca despre prima schimbare care ar avea loc in cariera ta ,nu despre totalitatea schimbarilor care ar avea loc
Si aceasta schimbare va fi cu probleme pt ca Uranus este in cuadratura cu axa . nodurilor lunii.
Succes in viata Alexache :)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, AlexSeche

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 săptămâni 4 zile #32 de zain
Replied by zain on topic Ce face Mihnea?
P.S
Am uitat sa spun ca acel yod tinteste exact spre "comert" Varful yodului este venus ,o planeta comerciala ,aflata in gemeni zodia lui Mercur ,zeul comertului. De asta nu poti scapa ,cel putin deocamdata de magazinul acela si sa faci lucruri mai palpitante.:hello:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, AlexSeche

acum 2 săptămâni 4 zile #33 de AlexSeche
Replied by AlexSeche on topic Ce face Mihnea?
Comert fac de la 6 ani ( acum am 30) este o afacere de familie (cu mama si tata).
Am facut foarte multi bani din aceasta activitate, imi place , merge ok magazinul oe care il mai am, dar simt nevoia de o independenta fata de afacerea familie , probabil de asta am incercat 20 de joburi diferite, doar ca sa nu mai lucrez cu ei sa fiu independent.

Mersi mult de raspuns @zain dar simt ca o schimbare o sa fac mult mai repede , poate peste 4 ani ies parintii la pensie si renuntam la el , ti am zis eu nu vreau sa renunt la magazin doar sa mai fac ceva in paralel sa am parte de mai multa independenta. (ciudat este ca eu dirijez afacerea ,dar nu mai pot lucra cu ei, asa simt )

acum 1 săptămână 5 zile #34 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Ce face Mihnea?
La multi ani de Sf. Mihail si Gavriil!

Mihnea, iti urez sa ai o zi a numelui minunata. Iti urez ca toate zilele ce urmeaza sa fie pline de realizari, de bucurii, sa-ti umple sufletul de voie buna. Multa sanatate, fericire si implinirea tuturor visurilor. :flower:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 1 săptămână 5 zile #35 de imparateasa1
Replied by imparateasa1 on topic Ce face Mihnea?
O solară trebuiește!

acum 1 săptămână 5 zile #36 de Nick
Replied by Nick on topic Ce face Mihnea?
Cu dedicație, sub balcon!

E gata?!

E,nu e,asta e!

Sărutări tuturor! Sărbătoriți au ba.
Kiss!

Această imagine este ascunsă vizitatorilor.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a o vizualiza.

Această imagine este ascunsă vizitatorilor.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a o vizualiza.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

Timp creare pagină: 0.101 secunde
Motorizat de Forum Kunena