Instagram (01 Sep 2018)

Poți urmări postările mele de pe Instagram . O fotografie frumoasă în fiecare zi :)

Yod - Degetul lui Dumnezeu

acum 2 luni 1 săptămână #1 de AlexSeche
Yod - Degetul lui Dumnezeu was created by AlexSeche
Am observat acest Yod mai demult dar nu l am bagat in seama, neavand asa multe informatii despre el.
Cu ora 12:30(cat stiu de la mama):
Venus in gemeni(XI) in inconjunctie atat cu Pluto in Scorpion(IV) cat si Neptun in Capricorn(VI)
P.s. daca pun ora 13:30 cat scrie in fisa de la maternitate Neptun este in aVa

Acest Yod ar indica ca am o "misiune speciala" in aceasta viata,ca am mai avut acest aspect dar nu am fost constient de el, planetele de la.baza sunt retro.Posibil sa descopar acest talent, misiune, din a doua parte a vietii.
Ma gandeam cum sa interpretrez
Pluto(transformare,putere) , Neptun (spiritualitate) , Venus(iubire), focaru este in a XI deci pentru altii,popularitate,societate.

Eu sunt novice in acest domeniu, ma pasioneaza astrologia din prisma hartii mele natale, luati ma usor :))))

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 2 luni 1 săptămână #2 de Nick
Replied by Nick on topic Yod - Degetul lui Dumnezeu
Alex zise "Acest Yod ar indica ca am o "misiune speciala" in aceasta viata,ca am mai avut acest aspect dar nu am fost constient de el, planetele de la.baza sunt retro.Posibil sa descopar acest talent, misiune, din a doua parte a vietii.
Ma gandeam cum sa interpretrez
Pluto(transformare,putere) , Neptun (spiritualitate) , Venus(iubire), focaru este in a XI deci pentru altii,popularitate,societate."

Așa se pare. Se pare că după ce treci de inconjuncții intră în " vigoare " mâna / degetul lui Dumnezeu. Da', mai întâi tre să le asimilezi.
Despre retrograde... nu pot spune că ar însemna că în partea a doua a vieții te-ar influența... E vorba despre altceva cu retrogradarea.

Îmi place Yodu' tău. Da.Toată iubirea, cu toată forța, să o dăruiești tuturor,prin puterea psihicului.Necondiționat.

Așa traduc io.

Al meu e cu Luna vârf și tot în 11.Baza e alta jupi și kiron. Se zice că se pune. Kiron.

Această imagine este ascunsă vizitatorilor.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a o vizualiza.

Această imagine este ascunsă vizitatorilor.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a o vizualiza.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: AlexSeche

acum 1 lună 3 zile #3 de zain
Replied by zain on topic Yod - Degetul lui Dumnezeu
Yodul prietene inseamna inainte de toate o mare presiune asupra planetei din ""varf "", In cazul acesta venus. Venus nu inseamna numai iubire. Daca spui ca este in varsator tenta s-ar putea sa fie mai mult sociala.
Posibil ca vrodata sa ai experiente interesante si nu neaparat placute In legatura cu societatea sau anumite grupuri sociale.
Un yod face o harta interesanta ,dar misiunea speciala este discutabila.
Sunt insa convinsa ca ai o misiune speciala fata de tine.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 4 săptămâni 17 ore #4 de AlexSeche
Replied by AlexSeche on topic Yod - Degetul lui Dumnezeu
Venus este in gemeni , in casa aXIa.
Interesanta parere. Mersi

Timp creare pagină: 0.239 secunde
Motorizat de Forum Kunena