Happy birthday, Boss !

acum 11 luni 4 săptămâni - acum 11 luni 4 săptămâni #61 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Happy birthday, Boss !

Mihnea a scris: :) Multumesc doamnelor, sunteti asa niste scumpe. Drumul meu merge mai putin spre forum in aceasta perioada. Din acest motiv nu apar pe aici. Sunt multe lucruri de rezolvat, motto-ul meu ar fi acum "cu rabdarea treci marea, dar mai sigur e cu vaporul". Asta e mai putin important, zilele vin, trec, mai ajungem la o borna, mai citim kilometrajul, ne mai minunam cum trece timpul. Dar da, destinatia e importanta, si drumul la fel de important. Sunt un calator pe valuri inspumate. O teleportare la destinatie ar face treaba, dar cum nu suntem in Star Trek trebuie s-o luam usurel pas cu pas. :)

Pupicei :kiss: :heart:

Wow, ce frumos scrie Mihnea! Dar, tot nimic n-am inteles! Ce face, cu ce este preocupat? Si, nu am prea inteles care este destinatia?!
Oarecum, scrie in asa fel ca fiecare sa interpreteze cum crede si simte. Adica, nimic concret!!!!
Chiar am avut nevoie de pupiceii tai, multumesc.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 11 luni 4 săptămâni - acum 11 luni 4 săptămâni #62 de Nick
Replied by Nick on topic Happy birthday, Boss !

-Principesa- a scris:

Nick a scris: Mulțumesc tuturor!
Noroc! Mihnea!

:) :kiss:

Noroc, Mihnea!
Frumoasa poza!
Ce tanar e Mihnea. Cand e facuta poza? Pe atunci avea verigheta?!

Io, nu știu când exact,nici de una nici de alta, că nu asta era ideea...dar cu siguranță este mai din tinerețe.

Am găsit-o, mi-a plăcut, s-a nimerit la fix cu sărbătorirea, și așa am postat-o.
Drept să zic nu-mi venea să cred că e el. Dar observând o alta, despre care mi-a povestit cum a realizat-o, am zis: el e!
Și așa mi-a trecut și ideea de a o posta.E faină și sper că nu am supărat.

( Am zis io: nu mai iese deloc Mihnea la vedere... Poa ' după asta, apare!) Na', cam forțată! Da' io zic că nu se supără. O fi și ceva Berbec, da' în primul rând e Vărsător! :)

Noroc și sănătate, Mihnea!
Și fetelor, toate cele bune!
:kiss:

PS
După cum observi nu am scris " gemenelor "!!! Ci simplu, fetelor! Că sunt două.

جوليته
JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: -Principesa-

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.092 secunde
Motorizat de Forum Kunena