Horoscop zilnic pe instagram!

Florina, La multi ani!

acum 11 luni 4 zile - acum 11 luni 4 zile #1 de -Principesa-
Florina, La multi ani! was created by -Principesa-
"Vezi, rândunelele se duc,
Se scutur frunzele de nuc,
S-aşează bruma peste vii,
De ce nu-mi vii, de ce nu-mi vii?"

Toamna este despre nori, ceata, bruma, ploaie, nostalgii.
Nu,toamna este pentru mine un sentiment. Sunt nascuta toamna, iubesc toamna.
Toamna se nasc cele mai frumoase iubiri. Draga Toamna, incalzeste-mi inima. Am auzit cum ca ai face minuni. Fa-o!

Azi e ziua mea de nastere.

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 11 luni 4 zile #2 de Nick
Replied by Nick on topic Florina, La multi ani!

:kiss:

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, -Principesa-

acum 11 luni 4 zile - acum 11 luni 4 zile #3 de gallardo
Replied by gallardo on topic Florina, La multi ani!
La mulți ani ! :kiss:
Un an 5 fericit Florina ! :red-hat:

Sometimes you gotta run before you can walk

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, -Principesa-

acum 11 luni 3 zile #4 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Florina, La multi ani!
Anul personal 5 (19 octombrie 2019 - 19 octombrie 2020)
Acesta este anul in care te indragostesti nebuneste! Este momentul in care vei avea numeroase optiuni si oportunitati de a iesi cu persoane de sex opus. Ti se va parea ca barbatii (sau femeile) incep sa iasa de la adapostul caselor lor. "Unde au fost toti in acesti ani?" te intrebi. Daca esti un barbat care nu a avut prea mult noroc la femei, acesta este anul in care puteti schimba curentul. Trebuie sa stii ca nu te vor placea toate persoanele pe care le intalnesti. Vor fi si ratati care vor incerca sa te cucereasca. Pregateste-te sa o intinzi! Dar va fi cel putin o persoana pe care vei dori sa o pastrezi alaturi de tine si, de fapt, ai putea sa iesi cu mai multe persoane in acelasi timp. Printre femeile si barbatii pe care ii vei intalni in anul cu numarul 5 s-ar putea afla si acea persoana speciala cu care ai putea pasi spre altar in anul cu numarul 7. Anul cu numarul 5 este si anul in care te vei putea muta sau vei putea redecora casa. Libidoul tau atinge cote maxime si emani foarte mult sex-appeal. Acesta este si anul sarcinilor. Nu-i de mirare! Daca esti singur, iesi neaparat din casa si cunoaste lume noua. Daca esti casatorit, poti redobandi pasiunea impreuna cu partenerul tau, dar ai grija: este si anul "aventurilor extraconjugale"!

www.mihneafiran.ro/index.php?option=com_...le&id=198&Itemid=649

PS
Eu si Alba ca Zapada avem acelasi an personal 5. Ea a fost norocoasa, a avut parte de printul ei. Imi astept si eu printul meu. ;)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick

acum 11 luni 3 zile #5 de Nick
Replied by Nick on topic Florina, La multi ani!
-Principesa-, nu este prima dată când spui: " îmi aștept să găsesc și eu prințul "!

Întrebări :
1. Cine și-a mai găsit prințul?
2. Și cine este acest prinț?

Mulțumesc!

Că nu cred că vorbești despre prințul din povești. Al Albei.

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

acum 11 luni 3 zile #6 de -Principesa-
Replied by -Principesa- on topic Florina, La multi ani!

„Mi-am găsit prinţul!” Cele mai emoţionante şi AMUZANTE momente de la petrecerea de nuntăMonden22.05.201818:30Autor: Ziarul National„Mi-am găsit prinţul!” Cele mai emoţionante şi AMUZANTE momente de la petrecerea de nuntăsursa: one.ro
La petrecerea de nuntă, deloc convenţională, Meghan a încălcat din nou tradiţia, ţinând un discurs emoţionant înaintea soţului ei.

Meghan Markle le-a spus invitaţilor: „Mi-am găsit prinţul”, într-un discurs emoţionant. Noua ducesă de Sussex le-a mulţumit Reginei, Prinţului Charles şi celorlalţi oaspeţi din familia regală.

Scurtul discurs a fost catalogat parte a mini-revoluţiei de modernizare a familiei regale. De obicei, miresele îşi lasă mirii să se adreseze oaspeţilor.

Meghan (36 de ani) care a purtat un inel cu acvamarin, ce a aparţinut mamei prinţului Harry, şi-a încheiat cuvântarea declarându-şi dragostea imensă pentru mirele său.

La rândul lui, prinţul Harry i s-a adresat drept „jumătatea mea mai bună” şi i-a spus lui Meghan: „abia aştept să-mi petrec restul vieţii cu tine”.

Petrecerea, despre care un oaspete a scris că a fost „petrecerea petrecerilor”, a fost presărată cu glume şi momente amuzante. De pildă, prinţul Harry s-a întors spre invitaţi şi a întrebat: „Ştie cineva să cânte la pian?" - înainte ca Sir Elton John să intervină şi să interpreteze „Your Song”, „Tiny Dancer”, „Circle Of Life” şi „I'm Still Standing”.

Dansul mirilor a fost aplaudat intens, Meghan şi Harry deschizând petrecerea pe piesa funky soul „Land of a Thousand Dancers”.

James Corden a executat, alături de Harry, prinţul William şi prinţul Charles, un număr de dans, în timp ce George Clooney le-a luat la dans atât pe Meghan şi pe Kate.

Oaspeţii au avut la dispoziţie râuri de şampanie, dar şi hamburgeri şi vată de zahăr.

Sursa: one.ro

Timp creare pagină: 0.115 secunde
Motorizat de Forum Kunena