Mesaje diverse

acum 5 luni 3 săptămâni #7 de MarianaF
Replied by MarianaF on topic Mesaje diverse
Mesaj de la Mira de la Înaltul Consiliu Pleiadian.

(22 mart. 2019; prin Galaxygirl).
Traducere Const. Mihăilescu.

"Bună, dragă familie, sunt Mira de la Consiliului Pleiadian și vin să vă dau o veste bună. A fost atins punctul de basculare. Pleiadienii v-au oferit într-adevăr energiile cele mai înalte și cele mai necesare în primul rând prin munca lor de redirecționare a fluxurilor luminoase venite de la Marele Soare Central. S-a găsit formula și tehnica cea mai bună pentru ca această lumină să fie direcționată către Gaia, ajutând esențial planeta voastră și sistemul ei planetar să ascensioneze mai repede și mai eficient. În aceste puternice și penetrante fascicule de lumină se regăsesc vibrațiile frumușeții și iubirii intergalactice.
Procesul acesta se desfășoară chiar în timpul în care noi vă trimitem acest mesaj. Efectul va fi unul comparabil cu renașterea ființei umane, dar nu va fi instantaneu."
spirituletern.blogspot.com/2019/03/mesaj...1jKF7OQo4SFMsL7Yj9fI
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 5 luni 3 săptămâni #8 de Nick
Replied by Nick on topic Mesaje diverse
Referitor la "Fabulosul scenariu al folosirii paranormalului în influenţarea Brexit"

Tot Geller, spune în articol:

"Îndemn şi rog populaţia să se gândească – chiar şi numai pentru câteva secunde – la orele 11.11, dimineaţa şi seara la Theresa May, transmiţându-i mesajul să semneze revocarea art.50 şi rămânerea în UE... Energia poate fi transmisă, energia poate fi primită, iar energia colectivă a populaţie care doreşte ca un anume lucru să se împlinească poate fi masivă...Nu văd asta ca o interferenţă cu mintea doamnei May, îi ofer un scenariu pentru a înţelege mai bine situaţia. Îi deschid mintea pentru a asculta mesajele poporului... În ce mă priveşte, dacă UK părăseşte UE, va fi vorba despre un eveniment catastrofal“.

E un proverb " Unde-i unul nu-i putere, unde-s doi, puterea crește! "

Aș zice așa! Oricât de puternic ar fi Uri Geller, nu poate fi mai puternic decât puterea unei națiuni.

Așadar, națiunea să decidă! Dar pentru asta tre să-și focuseze energia gândului, la momentul respectiv, pe ceea ce consideră că este benefic pentru ea.

Nu știu cum de o altă persoană poate ști ce este mai bine pentru altcineva.

Din punctul meu de vedere, Uniunea, servește doar anumitor interese.

Prin ideea că Io,Uniunea,îți dau ție ( și aici intră așa zisele beneficii) . Da' e ca la bancă!
Banca, îți dă creditu' ca să-ți satisfaci necesitățile! În schimb, dai dobândă!

Și, știți bine! Banii ( băncile) sunt puterea!

Cine a luat un credit, cu siguranță știe ce înseamnă.
Plătești cel puțin dublu față de ceea ce ai luat!

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.

acum 5 luni 3 săptămâni - acum 5 luni 3 săptămâni #9 de gallardo
Replied by gallardo on topic Mesaje diverse
Stiu k nicio persoana nu are dreptul de a manipula pe altcineva,
pt.k oricum, daca o face, Divinitatea nu permite mai mult de 1% de a influenta pe cineva.

Iar faza cu 11:11 tine de cea de.a 5.a dimensiune,
zik io, adica de fenomenul de Proiectie.

In 5D, cu cat ai frecventa undelor cerebrale mai mult ,,timp din 3D,,
in undele gamma, mai precis 40 Hz,
cu atat ceea ce ,,proiectezi,, se intampla mai repede,
pt.k in 5D exista doar ACUM, nu exista Timp.
Acest ACUM se produce aproape instantaneu in 5D,
daca ar fi sa spun din experienta mea, ca Timp in 3D,
dureaza cateva secunde sau intre 30 si max.90 sec., asa am constatat :S

Daca acest domn, presupun bun in ceea ce face,
indeamna oamenii k la aceeasi ora 11:11 sa ,,proiecteze,, acelasi gand,
io cred k este constient k oamenii traiesc marea majoritate in 3D.

Pt.k ,,ceva,, sa se intample, trebuie lucrat de catre fiecare om
la propria frecventa a undelor cerebrale,
cu alte cuvinte "antrenamentul propriei minti",
indiferent cum, fiecare cu ,,propria Cale,, :yes:

Poate acum pe 30.03.2019, adica din nou 3.3.3.,
oamenii sa se trezeasca si sa isi ridice vibratia :angel:

Intradevar puterea gandului este mare,
dar cel mai bine se ,,inregistreaza,, in Univers ,,cuvantul,,.
Cu alte cuvinte ,,puterea cuvantului,, este mai mare decat puterea gandului, acum in 3D.

PS
,,Pe data de 22 martie 2019,
Uri Geller a trimis pentru publicare in The Jewish Telegraph
o scrisoare deschisă adresată doamnei Theresa May....

Daca stia Numerologie si Astrologie o trimitea pe 21 !

གསའ་གཟིག (བོད་ཡིག)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, MarianaF

acum 5 luni 3 săptămâni #10 de MarianaF
Am observat ceva interesant in ultima vreme... :)
Am inceput sa ne oglindim mai mult ca niciodata unii pe altii.Exista riscul ca cei din jurul vostru sa va reproseze anumite aspecte de genul: nu mai esti cum erai odata, ai sufletul negru, din cauza ta se intampla multe etc.Nu va panicati...lasati-i sa se oglindeasca si vedeti-va de ale voastre :)
Nu exista nici o fiinta la ora actuala pe Pamant, sa fie cu lectiile la zi.Fiecare dintre noi le avem pe ale noastre.
Unii devin din ce in ce mai agresivi si incearca sa va bage pe gat "adevarul lor".Recomandare...ziceti ca ei si faceti ca voi :)
Este foarte important in perioada aceasta sa ne ascultam INIMA si sa nu ne indoim de NOI. <3
Inca un aspect important este, sa nu incercati sa ajutati cu forta pe nimeni.Daca vi se cere ajutorul, dati-l!!!
Se vor intampla multe in lunile aprilie si mai.Unii vor simtii, altii nu...unii vor vedea, altii nu.Bucurati-va de voi si de tot ce a adus Universul in jurul vostru.
A voastra oglinda,
Daniel Gaucan :)

acum 5 luni 3 săptămâni #11 de MarianaF
De ceva vreme se intampla niste fenomene interesante(eu le percep de dimineata)...
Din cauza mai multor tipuri de energii care se intrepatrund, pot aparea stari de somnolenta si oboseala fara un motiv intemeiat.Aceste stari apar pe timpul zilei, iar noaptea parca am baut 5 cafele odata :)
Nu va faceti planuri prea "marete" zilele acestea(ma refer la planuri facute mental).S-ar putea sa nu va iese si sa aveti multe contre.Eu va recomand, sa incercati(in prima faza), sa renuntati la control.Adica, pur si simplu sa se intample ce este de intamplat pentru ca noi sa crestem mari :)
Binenteles ca la amiaza, am fugit de pe Planeta vreo ora(am avut somnul de frumusete).Cand m-am trezit pret de cateva secunde, am vazut ca totul in jurul meu, inclusiv corpul meu, era violet si foarte transparent :)
Mi s-a spus, ca se subtiaza voalurile intre dimensiuni...asa cum nu a fost niciodata pe Pamant.
Vom incepe sa "vedem" altfel.Sa nu va panicati, este DIVIN!!!! <3
Curatarile masive din corpurile noastre fizice continua.Aveti grija de corpul vostru...apelati la toate cunostintele acumulate si cu care rezonati Acum.Daca simtiti sa apelati la medicina alopata, asta faceti...daca simtiti sa apelati la medicina complementara, asta faceti...oricum ele sunt strans legate :)
Sa ne revedem cu bine cu totii!!!Mult a fost, putin mai este!!! <3
Daniel Gaucan

acum 5 luni 3 săptămâni - acum 5 luni 3 săptămâni #12 de Nick
Replied by Nick on topic Mesaje diverse
:huh:

Și io-mi văd păru',care-n frunte-i complet alb, o nuanță palidă de violet peste tot, de parcă-i vopsit cu creion chimic.
Și asta, de mai bine de vreo lună.
Mi-am zis că o fi o iluzie optică. De la bec!Da', nu ăla central!

Cu somnu', la fel.
Pun capul pe pernă, și dusă sunt! :) Așa, din senin! Și de la 8 seara!!!!
Chiar de dorm 10 minute, parcă am dormit 10 ore.
Sau mă trezesc în jur de 1-2-3, de nu mai adorm... Chiar de doar mă culcasem.

PS
Și, io zic, că nu e aura.Nu e în afara părului culoarea. E... din păr.

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo

Timp creare pagină: 0.213 secunde
Motorizat de Forum Kunena