Horoscop zilnic pe instagram!

Vis inainte de declansarea "pandemiei"

acum 1 lună 2 săptămâni #1 de LauraElla
Vis inainte de declansarea "pandemiei" was created by LauraElla
Visul meu;) l-am visat cu o luna inainte sa se declanseze"pandemia" si m-a marcat asemanarea evenimentelor intamplate la chinezi-o femeie este impinsa cu forta in casa ca este infectata si respectiva tipa dupa ajutor;
Visul meu:
Eram intr-un bloc sau cladire cu multe usi albe si fugeam cu un grup de oameni ,pe care nu ii cunosteam din camera in camera,inchizand usile de Zombi,multi(nu prea ma uit la filme de groaza si nici la filmele cu zombi) care incercau sa ne muste si astfel sa ne contamineze,cei care se aflau in spatele meu au fost muscati si le-a fost inchisa usa ca sa nu vina dupa noi,tipau dupa ajutor intr-un fel in care iti dadea fiori iar eu incercam sa ii conving pe ceilalti ca poate nu au fost infectati ,sa incercam sa ii salvam dar nu am reusit;in toata aceasta fuga am fost zgariata de unul infectat iar unul care era cu mine m-a tras de mana ca sa nu vada ceilalti , ca sa ma lase in urma ,am iesit din cladirea respectiva direct intr-un camp verde,flori,frumos pe care pasteau 2 cai frumosi:unul negru si unul alb cu aripi si corn ca un unicorn si trebuia sa aleg dintre cei doi,desi imi placea foarte mult si cel negru l-am ales pe cel alb si in acest timp era un pod urias de fier pe care veneau trupe,nu militare ,mercenari ,in vis spuneam ca sunt rusi,liderul lor a venit direct la mine,s-a uitat si a vazut ca sunt zgariata,s-a taiat pe piept si mi-a spus sa beau din sangele lui ca sa ma vindec,nu stiu de ce, l-am crezut si am baut si m-am vindecat si l-am rugat sa ii salvam si pe ceilalti dar mi-a spus ca este prea tarziu ca deja au fost transformati;trupele respective venise ca sa ia pe cineva ca ofranda si cei care erau cu mine m-au propus pe mine,bineinteles ca am inceput sa plang ca nu vreau si incercam sa fug dar ma tineau cu forta;pana la urma au luat alta fata ...

Ce vis nu?:huh:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, zain

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 1 lună 2 săptămâni #2 de Nick
Replied by Nick on topic Vis inainte de declansarea "pandemiei"
Cam.... dificil....

JayD.Un amestec de energii astrale și praf din stele.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: LauraElla

acum 1 lună 2 săptămâni - acum 1 lună 2 săptămâni #3 de gallardo
Replied by gallardo on topic Vis inainte de declansarea "pandemiei"
,,....cu o luna inainte sa se declanseze "pandemia"....
....chinezi....
....un pod urias de fier
pe care veneau trupe,
nu militare,
mercenari,
in vis spuneam ca sunt rusi....,,

Hmmmm....hmm !

Veeery interesting !!

Era hobanat podul ?

PS
Cauză - Efect ? :huh:

Sometimes you gotta run before you can walk

Acest mesaj are o imagine atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Nick, LauraElla

acum 1 lună 2 săptămâni - acum 1 lună 2 săptămâni #4 de LauraElla
Replied by LauraElla on topic Vis inainte de declansarea "pandemiei"
nu am vazut sau nu am fost atenta dar podul era solid si urias;mi se intampla sa visez evenimentele importante din familie si la ceva timp sa se intample (moartea bunicii,moartea tatalui etc)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: gallardo, Nick, zain

Timp creare pagină: 0.095 secunde
Motorizat de Forum Kunena